Natasza Urbańska odsłoniła niemal wszystko. Nagi biust i piekielnie odważna stylizacja gwiazdy [FOTO]

Natasza Urbańska przeszła samą siebie. Tak odważna jeszcze nie była! Nowe zdjęcie gwiazdy rozgrzało jej fanów do czerwoności. 44-latka zapozowała w śmiałej stylizacji. Na nagie ciało narzuciła jedynie marynarkę, jednak ta nie była w stanie zakryć wszystkiego.

Natasza Urbańska – kariera

Natasza Urbańska zaczynała karierę w teatrze muzycznym Studio Buffo, w którym poznała swojego obecnego męża Janusza Józefowicza. 44-latka na przestrzeni lat dała się poznać jako artystka niezwykle wszechstronnie utalentowana. Dotąd zajmowała się nie tylko tańcem, aktorstwem czy śpiewaniem, ale i konferansjerką czy projektowaniem mody. Ostatnio o gwieździe było głośno za sprawą programu „Mask Singer”, który wygrała, a także filmu „365 dni. Ten dzień” z jej udziałem.

Natasza Urbańska – Instagram

Natasza Urbańska od lat utrzymuje się na topie i wciąż należy do grona najpopularniejszych polskich gwiazd. Artystka dba o fanów i na bieżąco informuje ich o swoich nowych przedsięwzięciach zawodowych. Dzięki profilom w mediach społecznościowych 44-latka może być w stałym kontakcie z miłośnikami jej talentu. Tylko na Instagramie obserwuje ją ponad 140 tysięcy osób.

Natasza Urbańska w odważnej stylizacji

Gwiazda serii „365 dni” niezmiennie zachwyca urodą i znakomitą formą. Choć lata mijają, dla niej czas jakby się zatrzymał. Nie dziwi więc, że Natasza lubi chwalić się ciałem. Na publikowanych w sieci zdjęciach często pokazuje go naprawdę sporo. I ostatnio znów to zrobiła. 44-latka zapozowała w śmiałej stylizacji, odważnie odsłaniając przy tym biust. W ten sposób postanowiła zareklamować bieliznę marki, z którą współpracuje. Na komentarze nie trzeba było długo czekać.

Brak słów, kochana. Przepiękna! 

Natasza, cudownie wyglądasz. Uwielbiam! Mega stylizacja

Jesteś niesamowita! 

No czad!

– zaczęli pisać jej internauci.

Niektórzy fani okazali się mieć pewne wątpliwości.

Piękna! A gdzie ta bielizna?

– zapytał jeden z komentujących.

Natasza nie pozostawiła wiele wyobraźni, bo jedyna bielizna, jaką pokazała na zdjęciu, to – jak sam wyjaśniła – „czarny gorset konturowy z kwiatowymi ozdobami”.

Oceń ten artykuł 3 5

Ogólna ocena Natasza Urbańska odsłoniła niemal wszystko. Nagi biust i piekielnie odważna stylizacja gwiazdy [FOTO] to: 37% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.
Komentarze