Natasza Urbańska podgrzewa atmosferę. Wyeksponowała ciało w odważnej sesji [FOTO]

Natasza Urbańska znowu podgrzała atmosferę. Artystka założyła na siebie odważną stylizację i stanęła przed obiektywem aparatu. Zdjęcia opublikowała w sieci. Fani są zachwyceni!

Natasza Urbańska życie zawodowe

Natasza Urbańska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu. To wszechstronnie uzdolniona artystka, ale także wyjątkowo piękna kobieta. 45-latka jest aktorką, tancerką, piosenkarką i prezenterką telewizyjną. Natasza jest też wyjątkowo energiczną osobą i działa na wielu polach. Wzięła udział w programach: „Jak oni śpiewają”„Bitwa na głosy”„Taniec z gwiazdami”„Przebojowa noc” czy „Fort Boyard”. Wśród jej utworów znajdują się natomiast: „Muszę odejść”„Prosty świat” czy „Lift U Up”. Prywatnie jest żoną Janusza Józefowicza.

Natasza Urbańska często pozuje w sesjach zdjęciowych

Znakiem rozpoznawczym Nataszy Urbańskiej jest jej ogromny zapał i radość z życia. 45-latka cieszy się też wyjątkową urodą i piękną sylwetką. Niedawno zdecydowała się na metamorfozę swojej fryzury: przefarbowała włosy na rudo. Internauci nadal zachwycają się zmianą i podkreślają, że nowy wizerunek artystki nie tylko podkreśla jej atrakcyjność, ale także świetnie współgra z energią, jaka ją rozpiera.

Natasza Urbańska jest świadoma swojej kobiecości i nietuzinkowej urody. 45-latka często eksponuje wdzięki. Bardzo chętnie bierze też udział w sesjach zdjęciowych, których efekty publikuje w sieci. Artystka nie boi się odważnych zdjęć, na których odsłania ciało. Decyduje się zarówno na subtelne, zmysłowe kadry, jak i te z pazurem.

Natasza Urbańska na odważnych kadrach

Natasza Urbańska ponownie stanęła przed obiektywem aparatu. Tym razem również zdecydowała się na śmiałą stylizację. 45-latka zapozowała w bardzo mocno wyciętym kostiumie, który odsłonił jej ramiona i brzuch. Artystka wystawia twarz do słońca, promiennie się przy tym uśmiechając. Fotografie zrobiły na internautach ogromne wrażenie!

Piękny rudzielec
Piękna kobieta
Super sexy
Pięknie Pani w rudych włosach, przepiękna kobieta 

– chwalą w komentarzach obserwatorzy.

Jennifer Lopez odsłania ciało. Lateksowy strój pokazał niemal wszystko. "Te nogi" [FOTO]
Jennifer Lopez wzięła udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej. Gwiazda postawiła na kostiumy, które mocno wyeksponowały jej ciało. Internauci nie mogą się na nią napatrzeć....

 

Oceń ten artykuł 14 19

Ogólna ocena Natasza Urbańska podgrzewa atmosferę. Wyeksponowała ciało w odważnej sesji [FOTO] to: 42% / 100%, uzyskana z: 33 głosów.