Naturalna Wiktoria Gąsiewska prezentuje burzę loków. "Cud natury" - komentują internauci

Jak Wiktoria Gąsiewska wygląda bez mocnego makijażu? Odpowiedzi udzieliła sama aktorka, publikując nowe kadry. Młoda gwiazda pokazała się bowiem w naturalnym wydaniu, przy okazji prezentując "domową" fryzurę.

Wiktoria Gąsiewska bez makijażu

Wiktoria Gąsiewska rozpieszcza swoich fanów. Jej Instagram jest bowiem często aktualizowany, a młoda gwiazda dba o to, by pojawiały się na nim rozmaite kadry. Nie inaczej było i tym razem; Wiktoria Gąsiewska opublikowała trzy ujęcia przedstawiające ją w „domowym” wydaniu. Piękna aktorka pokazała się więc bez mocnego makijażu, a także z burzą naturalnych loków. Efekt? Mnóstwo komentarzy i pochlebnych słów od internautów, którzy byli wprost zachwyceni, widząc swoją idolkę w domowych pieleszach.

View this post on Instagram

Domowo

A post shared by Wiktoria Gąsiewska (@wiktoria_gasiewska) on

Ojej, jaka urocza!

Pięknie wyglądasz bez makijażu!

Cud natury

Naturalna piękność

– czytamy w komentarzach. Oczywiście pod nowymi zdjęciami Wiktorii Gąsiewskiej nie mogło zabraknąć także licznych odniesień do naturalnej fryzury młodej aktorki.

Jakie piękne loczki,

Super włoski,

Jakie piękne włosy masz takie falowane

– komplementowali internauci.

Wiktoria Gąsiewska na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska to aktorka, która mimo młodego wieku ma na swoim koncie sporo ról! Pojawiła się bowiem w takich serialach jak m.in.: „Rodzina zastępcza”, „Rodzinka.pl”, „Barwy szczęścia” czy „Pierwsza Miłość”. Aktorka wzięła także udział w programach tanecznych: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz „Dance Dance Dance”, w którym odniosła zwycięstwo wraz z Adamem Zdrójkowskim.

Prywatnie Wiktoria Gąsiewska jest związana właśnie ze Zdrójkowskim, ale para chroni swoją prywatność. Stąd też w ostatnim czasie piękna gwiazda raczej rzadko publikuje fotografie, na których obecny jest także jej partner. Obserwujecie konta Wiktorii Gąsiewskiej w sieci?

Wiktoria Gąsiewska olśniewa! W sieci pojawiło się nowe zdjęcie: "Wieniawa przy Tobie wysiada"
Wiktoria Gąsiewska jest z pewnością jedną z najbardziej lubianych młodych aktorek. 21-letnia gwiazda cieszy się w sieci sporym gronem fanów, którzy czujnie śledzą jej profile w mediach...

Oceń ten artykuł 7 1

Ogólna ocena Naturalna Wiktoria Gąsiewska prezentuje burzę loków. "Cud natury" - komentują internauci to: 87% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.
Komentarze