hity na MAXXa
hity na MAXXa

Rodzinę Waldemara z "Rolnik szuka żony" spotkała tragedia. Tak uczcił pamięć zmarłego brata

Waldemar Gilas z programu: "Rolnik szuka żony" wspomniał o tragedii, jaka spotkała jego rodzinę. Uczestnik show, odpowiadając na jedno z pytań internautów, odniósł się do prywatnych doświadczeń. Opowiedział m.in. o tym, jak uczcił pamięć zmarłego brata...

Waldemar Gilas. Fot. AKPA
Waldemar Gilas. Fot. AKPA

„Rolnik szuka żony”. Waldemar Gilas po programie

Waldemar Gilas to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu: „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna gościł u siebie trzy kandydatki, ale to Ewa Kryza najbardziej skradła jego uwagę. Piosenkarka początkowo również była bardzo zainteresowana poznawaniem rolnika z Pakości. Czas pokazał jednak, że wspólna przyszłość nie jest im pisana. W finale Waldek wyznał, że odnowił znajomość z inną kandydatką: Dorotą.

Dziś uczestnicy „RszŻ 10” spodziewają się dziecka! Już wiadomo, że za kilka miesięcy na świecie pojawi się ich córka. Imię dla pociechy nie jest jeszcze znane.

"Rolnik szuka żony": Waldemar rozważa takie imię dla córki
Waldemar Gilas wziął udział w najnowszej edycji "Rolnik szuka żony", gdzie poznał Dorotę i postanowił z nią stworzyć związek. W maju para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Niedawno Waldemar ujawnił, jakie imię rozważa...

Waldemar z „Rolnika…” w ostatnim czasie zorganizował sesję „pytań i odpowiedzi”. W gąszczu wpisów pojawiło się zagadnienie dotyczące jego najstarszej pociechy. Sam „Waldi” podzielił się przy tym swoją osobistą historią…

Waldemar z „RszŻ 10” o zmarłym bracie

Waldemar Gilas z poprzedniego związku ma syna. Jeden z internautów zapytał rolnika o to, jakie imię nosi ośmiolatek. Odpowiadając, rolnik wyznał, iż w jego życiu swego czasu wydarzyła się tragedia:

Mój pierworodny syn dostał imię po moim zmarłym tragicznie bracie i z dumą nosi imię Darek. Bardzo mi zależało, bym miał syna, bo chciałem uczcić pamięć mojego brata, nadając jego imię mojemu najukochańszemu synowi.

W innym miejscu „Waldi” wyznał, jakie ma kontakty z byłą partnerką i jak często widuje syna:

Z synem mam częste kontakty, jak na realia polskie i czas, który ojcowie dostają na widzenia. Zależało mi, by syn spędzał u mnie 10 dni z noclegiem i to otrzymałem. Widać, w tej kwestii sąd wydał dobre orzeczenie (…). Z mamą Darka mam dobre relacje jeśli chodzi o naszego syna. Dogadujemy się. Dobro syna jest dla nas najważniejsze.

Oglądaliście nowy sezon „Rolnika…” z udziałem Waldemara?

Oceń ten artykuł 0 0