Nicole i Mateusz z "Love Island 9" okłamali wszystkich! Za załamanie regulaminu musieli pożegnać się z show

Uczestnicy programu: "Love Island. Wyspa miłości" sprawiają, że temperatura w show rośnie z odcinka na odcinek! Nicole i Mateusz to para, która złamała regulamin i musiała pożegnać się z projektem. Jak na taki obrót spraw zareagowali widzowie? W komentarzach zamieszczanych w sieci zawrzało!

„Love Island. Wyspa miłości”, sezon 9., odcinek 30. Nicole i Mateusz złamali regulamin

Nowy odcinek programu: „Love Island. Wyspa miłości” zapisze się na kartach historii show! Uczestnicy spotkali się bowiem w „kręgu ognia”, a prowadząca: Karolina Gilon, zarządziła „przeparowanie”. Później poprosiła o wyjaśnienia dwójkę Islanderów. Okazało się bowiem, że Nicole i Mateusz nie tylko znali się przed wejściem do projektu, ale też… mieli ze sobą kontakt! Mało tego, kobieta – w rozmowie na Instagramie – wyjawiła znajomemu, że znajdzie się na „Wyspie miłości”, co jest złamaniem regulaminu.

Mateusz, powiedziałeś Danowi, że się umówiliście z Nicole. Chcecie powiedzieć, jak było przed programem? Czy macie odwagę? – drążyła gospodyni show.

Oliwy do ognia dodała wypowiedź innego mieszkańca „Love Island”. Dan, bo właśnie o nim mowa, przyznał, iż Mateusz pochwalił mu się swoim planem:

Powiedziałeś mi, że zgadaliście się z Nicole. Myślałeś, że będziecie razem, nie było Nicole, to wziąłeś Oliwię na „przeczekanie”.

Zachowanie Nicole i Mateusza zszokowało pozostałych mieszkańców willi. Tymczasem Karolina Gilon najpierw ogłosiła, że wspomniana para musi opuścić „Wyspę miłości”, a następnie przeprowadziła z nimi kolejną rozmowę na instagramowym spotkaniu live.

Nicole i Mateusz z „Love Island 9” po programie

Podczas dyskusji na Instagramie Nicole próbowała wytłumaczyć swoje nerwowe zachowanie w „kręgu ognia”. Przyznała także, że nie wiedziała o rozmowie Mateusza i Dana. Nigdy nie ukrywała, że znała się z Matim, dodając, dlaczego postanowiła skontaktować się z nim przed rozpoczęciem przygody na „Love Island”. Była już uczestniczka liczyła bowiem na to, że jej znajomy, jako osoba znana z „Top Model”, podzieli się z nią przemyśleniami na temat programów telewizyjnych:

On był osobą już doświadczoną w „Top Model”, więc zapytałam, jak wygląda sytuacja, czy warto. Jeśli mam być szczera, stresowałam się, co pomyślą ludzie, jak dojdę do tego programu. Nie było tam żadnych „ustawek”. Popełniłam błąd: nie powinnam była do niego pisać i uświadamiać, że tu będę. Za to przepraszam (...).

Sam Mateusz z kolei bronił się, mówiąc:

(…) To nie było tak, że coś do siebie czuliśmy. To nabierało tempa z czasem. Wiedzieliśmy o swoim uczestnictwie tutaj i to był nasz błąd. Mam doświadczenie w reality show i wiem, że mogliśmy inaczej postąpić. Nie nastawiałem się na wygraną (…). Wcześniej miałem z Nicole kumpelską relację.

Uczestnicy „Love Island 9” pod lupą widzów

Informacja o tym, że Nicole i Mateusz z „Love Island 9” złamali regulamin i musieli opuścić show, została szeroko skomentowana w mediach społecznościowych. Widzowie nie zostawili na tym duecie „suchej nitki”:

Mateusz i Nicole: żenada roku… Dan bardzo dobrze zrobił, że powiedział prawdę. Zabrali miejsce komuś, kto mógł naprawdę tam pojechać i się zakochać, a nie robić „pajacerkę”.

Złapany za rękę mówi, że to nie jego ręka…

Nicole próbuje się wybielić, wg. mnie po prostu się umówili, a teraz wielce zdziwieni.

Oni sami nie wiedzą, o czym mówią. Kłamstwo pokrywa się kłamstwem, także no.

Co jeszcze wydarzy się na „Love Island”? Jak uczestnicy zaprezentują się tuż przed finałem? Kto wygra show? Odpowiedź na to i wiele innych pytań przyniosą nowe odcinki programu! Kiedy i gdzie je oglądać? Epizody telewizyjna „Czwórka” emituje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:00. Powtórki są dostępne online: na platformie polsatboxgo.pl.

Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" wspomniał o Sylwii. W komunikacie mowa o wyroku sądowym
Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska wygrali pierwszy sezon programu: "Love Island. Wyspa miłości". Ich drogi definitywnie się jednak rozeszły, a między uczestnikami doszło do wielu scysji. Dziś zwycięzca "LI"...


 
Oceń ten artykuł 0 0