"Nie mogę podjąć normalnego oddechu". Michał Szpak komentuje swój występ w Sopocie

Michał Szpak zapewnił widzom Top of the Top Sopot Festival niezapomniane wrażenia. Jego występ wywołał w sieci ogromne poruszenie. Teraz opublikował na Instagramie post i opowiedział, jak teraz się czuje. Jego reakcja jest bardzo wymowna!

Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival 2023

21 sierpnia odbył się pierwszy dzień Top of the Top Sopot Festival 2023. Wśród występujących tego dnia gwiazd znalazł się Michał Szpak, który nie tylko wykonał swój słynny eurowizyjny przebój "Color of Your Life, ale i zaśpiewał w duecie z Beatą Kozidrak. Jego fani czekali też na premierowe wykonanie nowego utworu "Gaja". Artysta nie zawiódł i po raz kolejny stworzył prawdziwe widowisko z tancerzami, makijażami i niezwykłymi strojami. Udowodnił, że nie przestał być kolorowym ptakiem polskiej sceny muzycznej. Sam dość hucznie zapowiadał swój udział w koncercie, jeszcze bardziej ekscytując tym fanów. Wokalista zdecydował się podsumować wystąpienie w Sopocie, dodał na Instagramie zrzut ekranu z notatnika w telefonie:

Chciałbym zobrazować fotografią to co wydarzyło się wczoraj, jest to jednak niemożliwe. Nawet teraz kiedy leżę w łóżku pełnym brokatu z mojej klaty nie mogę podjąć normalnego oddechu. Dziękuje!

Fani podziękowali Michałowi za wspaniały występ. W komentarzach padło wiele pięknych słów:

Michał na Ciebie zawsze można liczyć, podnosisz adrenalinę.
Dziękuję za świetne show, naprawdę dobra robota.
Stworzyliście piękną symboliczną sztukę

Michał Szpak pocałował Beatę Kozidrak

Na festiwalu nie obeszło się bez zabawnych i wpadkowych sytuacji. Jedna z nich wydarzyła się właśnie po występie Michała Szpaka. Podekscytowany wokalista chciał podziękować Beacie Kozidrak za niezapomniany duet i pocałować ją w policzek. Artystka niespodziewanie odwróciła się jednak, przez co doszło do całusa prosto w usta! Na szczęście podeszli do tego z dystansem, a Michał opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z tego incydentu, które podpisał:

Przypadek? Nie sądzę. Królowo DZIĘKUJE

Michał Szpak zaśpiewał razem z Beatą Kozidrak. Tak wyglądał ich występ na Top of the Top Sopot Festival! [WIDEO]
Top of the Top Sopot Festival 2023 rozpoczął się od mocnego akcentu. Już pierwszego dnia na scenie pojawiło się mnóstwo gwiazd, a wśród nich Michał Szpak. Muzyk stworzył wyjątkowy duet ze specjalnym gościem, który niemal do końca był tajemnicą. U...

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena "Nie mogę podjąć normalnego oddechu". Michał Szpak komentuje swój występ w Sopocie to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.