Nie żyje muzyk popularnej grupy disco polo. Miał 54 lata

Nie żyje lider grupy disco polo Rem Faza - Remigiusz Pik. Smutną informację o śmierci artysty przekazali jego koledzy z drugiej grupy muzycznej, w której występował: Shantymen.

Remigiusz Pik nie żyje

Nie żyje Remigiusz Pik – lider zespołu Rem Faza, a także twórca wielu utworów disco polo. Artysta zmarł we czwartek 25 czerwca 2020 roku, a smutną wiadomość o jego śmierci przekazali członkowie zespołu Shantymen, w którym także występował:

Zabrał ze sobą w ostatni rejs swoją gitarę basową, wieczny uśmiech, wesołe historie i setki piosenek, które grały my cały czas za uchem

– czytamy w pożegnaniu muzyka przez przyjaciół. Remigiusz Pik od pewnego czasu zmagał się z chorobą nowotworową. Miał 54 lata.

Zmarł Remigiusz Pik – pogrzeb artysty

Remigiusz Pik był liderem grupy disco polo: Rem Faza, z którym nagrał wiele utworów, w tym m.in.: „Oczy Twoje rozmarzone”, „To przez Ewę” i „Laleczko mała”. Od 1985 r. śpiewał i grał na gitarze basowej i akustycznej w zespole muzyki żeglarskiej Szantymen. Z drugą formacją nagrał 3 płyty, a także brał udział w tournée po Europie. Pogrzeb Remigiusza Pika odbędzie się w poniedziałek 29 czerwca o godz. 15:00 w Kościele Parafialnym w Firleju, o czym poinformowali bliscy muzyka.

Nie żyje bohater programu TTV. Przebywał w hospicjum
Nie żyje bohater jednego z programów TTV. Przygnębiającą informację o jego śmierci przekazał Rinke Rooyens. We wzruszającym wpisie pożegnał zmarłego przyjaciela.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze