Nie żyje uczestniczka "Sanatorium miłości". "Ogromnie smutna wiadomość"

"Odeszła od nas Nina Busk, uczestniczka 1. edycji Sanatorium Miłości" - wskazuje produkcja. Smutne wieści komentują fani: "Kochana pani Nina. Cudowny Kolorowy Ptak. Ogromna strata, Kobieta Wulkan… Serce pęka. Wyrazy współczucia dla najbliższych".

"Zapamiętamy na zawsze jej płomienne serce, radość, energię i pasję do życia"

Produkcja przekazała smutną informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zarówno na facebookowym, jak i instagramowym profilu programu pojawiły się wpisy, w opisie których czytamy:

Ogromnie smutna wiadomość. Odeszła od nas Nina Busk, uczestniczka 1. edycji Sanatorium Miłości. Zapamiętamy na zawsze jej płomienne serce, radość, energię i pasję do życia, którymi dzieliła się z innymi. Rodzinie Niny składamy szczere wyrazy współczucia.

Janina "Nina” Busk pojawiła się w pierwszej edycji telewizyjnego show. Uznawana była za jedną z barwniejszych postaci, które znalazły się wśród kuracjuszy. Ujęła widzów swoją pozytywną energią, poczuciem humoru i wyjątkową osobowością. Zmarła w wieku 65 lat – podają wirtualnemedia.pl. Wiadomość o śmierci uczestniczki znalazła się także na oficjalnym profilu Telewizji Polskiej.

Chyba jedna z najciekawszych i najbardziej energicznych uczestniczek. Wielka szkoda;
Nie zapomnę jej uśmiechu, który zawsze nosiła ma twarzy;
Przykro mi bardzo. Była pełna energii i pozytywnego podejścia do życia;
Kochana pani Nina. Cudowny Kolorowy Ptak. Ogromna strata, Kobieta Wulkan… Serce pęka. Wyrazy współczucia dla najbliższych;
Bardzo szkoda, kobieta radosna, pełna energii i marzeń;
Bardzo przykre. Wyrazy głębokiego żalu dla rodziny – żegnają bohaterkę „Sanatorium miłości” fani.

"Nieprawdopodobne... Kolejna wspaniała osoba odeszła... To już trzecia z Sanatorium miłości"

Pierwszą edycję programu emitowano od stycznia do marca 2019 roku w TVP1. W drugiej połowie lutego 2019 r. zmarł jeden z kuracjuszy – 67-letni Cezary Mocek. Na ekranie pojawił się materiał wspomnieniowy. Odcinki z jego udziałem zostały pokazane „w zgodzie i w porozumieniu z rodziną” – podkreślają wirtualnemedia.pl.

Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas, w wyniku nagłej choroby, Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu „Sanatorium Miłości”. Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania.

Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać. Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary… - czytaliśmy na oficjalnym profilu "Sanatorium..." na Facebooku.

9 kwietnia 2021 roku zmarł uczestnik trzeciej edycji telewizyjnego show, Władysław Szustorowski.

Drodzy Widzowie, jesteśmy bardzo poruszeni wiadomością, która właśnie do nas dotarła. W dniu 9 kwietnia odszedł od nas Władysław Szustorowski, uczestnik trzeciej edycji Sanatorium Miłości. Był bliski naszym sercom, dał się poznać jako człowiek niezwykłej kultury, dobry kolega i niezastąpiony kompan. Władysławie, dziękujemy, że byłeś z nami i wierzymy, że żeglujesz po bezpiecznych wodach… Rodzinie Władysława składamy szczere wyrazy współczucia – pisała wówczas produkcja.

Nie żyje uczestnik "Sanatorium miłości": Cezary Mocek zmarł w wieku 67 lat
To bardzo smutna wiadomość dla wszystkich widzów "Sanatorium miłości"; wczoraj zmarł Cezary Mocek. Uczestnik programu miał 67 lat.

Nie żyje uczestnik "Sanatorium miłości". Władysław Szustorowski był uwielbiany przez widzów
Niestety produkcja programu potwierdziła smutne wieści. Jeden z najbardziej lubianych uczestników programu "Sanatorium miłości" zmarł 9 kwietnia. Internauci są niezwykle poruszeni i składają kondolencje w komentarzach pod postem.

"Sanatorium miłości" - program

Połączenie reality-show i dokumentu prowadzi Marta Manowska. Do tej pory wyemitowano cztery edycje programu. Ten skupia się na losach 12 osób - 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat.  Uczestnicy mają okazję lepiej się poznać i wspólnie brać udział w rozmaitych aktywnościach oferowanych przez sanatoria.

Rodzinie Niny Busk składamy kondolencje.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze