Niedźwiedź dołączył do pikniku. Zignorował siedzących przy stole ludzi i zjadł im jedzenie [WIDEO]

Mama z dwójką dzieci chciała zjeść z nimi posiłek na łonie natury. W pewnym momencie na stół wskoczył niedźwiedź, który poczęstował się smakołykami. Internauci są pod wrażeniem odwagi osób siedzących przy stole.

Niedźwiedź wskoczył na stół. Zjadł rodzinie obiad

W Parku Ekologicznym Chipinque w Meksyku doszło do nietypowego zdarzenia. Kobieta z dwójką dzieci chciała zjeść obiad na łonie naturyRodzina usiadła przy stole, wyciągnęła pojemniki z daniami i zaczęła posiłek. Wtedy dołączył do nich głodny… niedźwiedź czarny. Wielkie zwierzę wskoczyło na stół.

Na nagraniu widać, jak niedźwiedź podchodzi do kolejnych potraw i częstuje się nimiZupełnie nie zwraca uwagi na siedzących przy stole ludzi. Od czasu do czasu wącha ich tylko i kontynuuje konsumpcję. Wyraźnie smaki trafiły w jego gusta, bo potem przeszedł na drugi stół w poszukiwaniu innych dań. Niedźwiedź obwąchał go, zupełnie ignorując siedzącą przy nim dziewczynkę. Nie znalazł na nim jednak żadnych smakołyków i zeskoczył na ziemię.

Niedźwiedź dołączył do pikniku. Nagranie podbija sieć

Mimo że niedźwiedź znajdował się tylko kilka centymetrów od siedzących przy stole osób, zachowały one stoicki spokójKilkuletnie dzieci ani drgnęły. Matka natomiast była równie opanowana, a dodatkowo przytuliła do siebie syna i zasłoniła jego twarz swoimi rękoma.

Nagranie wywołało spore poruszenie w sieci. Internauci w komentarzach nie ukrywają, że film wzbudził w nich dużo emocji. Podziwiają też niewiarygodny spokój kobiety i jej dzieci, mimo że znajdowały się w ogromnym w niebezpieczeństwie. Znalazło się również kilka humorystycznych opinii.

To byłoby przerażające i piękne jednocześnie. Cieszę się, że rodzina była bezpieczna

Wow, co za bliskie spotkanie! Cieszę się, że nic im się nie stało. Niesamowite, jak mama była spokojna i chroniła swoje dzieci

Najodważniejsza kobieta. Szacunek

Widać wyraźnie, że dobrze zna się na jedzeniu. Co więcej, nie dotknął puszki po coca-coli, tak samo jak ja

Nie mam złych zamiarów, chcę tylko twojego jedzenia – czytamy.

Niedźwiedź szukał ochłody. Wytchnienie od upałów znalazł w jacuzzi [WIDEO]
Nie tylko ludziom, ale i zwierzętom dokucza upał. Jeden z niedźwiedzi postanowił nieco odetchnąć i ochłodził się w... jacuzzi. Nietypowa scena została nagrana, a film trafił do sieci.

Oceń ten artykuł 0 0