Wyszła z domu z psem i na klatce schodowej spotkała niedźwiedzia. Starsza pani ledwo uszła z życiem [WIDEO]

Domowy monitoring nagrał nietypowe spotkanie na klatce schodowej. Z jednego z mieszkań wyszła starsza pani z psem. Nagle obok czworonoga pojawił się wielki niedźwiedź. Kobieta może mówić o ogromnym szczęściu.

Wyszła na spacer z psem, spotkała niedźwiedzia

Gina Helsel chciała wyjść ze swoim psem na spacer. Jak przyznała w rozmowie, na którą powołuje się brytyjski portal The Mirror, zamierzała przegonić obce koty, które przesiadywały w jej ogródku i zanieczyszczały jej rabatki. Jak co dnia, zapięła niewielkiego pupila na smycz i przekroczyła próg domu. Nie odeszła daleko, kiedy jej czworonóg zaczął przeraźliwie szczekać.

Seniorka zerknęła w stronę, skąd dobiegał skowyt psa i zamarła. Na wysokości jej zwierzaka, zza rogu wyrósł wielki, czarny niedźwiedź.  Sekundkę później Amerykanka zaczęła rozpaczliwie krzyczeć. Jak tylko najszybciej potrafiła, uciekła w stronę własnego mieszkania. Na szczęście zdezorientowane leśne zwierzę, odwróciło się i odeszło w stronę ogrodu.

Niedźwiedź skupiał się głównie na psie. Niby chciał się rzucić, ale ta szarża wyglądała bardziej jak blef. Kiedy kobieta odciągnęła psa, zwierzę się wycofało i uciekło

– wyjaśniał lokalnym mediom Rzecznik Komisji ds. Ochrony Ryb i Dzikiej Przyrody Florydy.

Po prostu wszyscy się nawzajem przestraszyli. Kobieta nie była przygotowana na to, że nieomal na jej wycieraczce siedzi niedźwiedź, a niedźwiedź prawdopodobnie nie był przygotowany na to, że na zajętym przez niego terenie pojawi się człowiek z psem

– dodał mężczyzna cytowany przez portal The Mirror.

Na Florydzie nie brakuje niedźwiedzi

Do mrożącego krew w żyłach spotkania na klatce schodowej doszło 10 sierpnia w miejscowości Daytona Beach na Florydzie (Stany Zjednoczone). Wideo zarejestrowane przez kamerę połączoną z dzwonkiem do drzwi starszej pani trafiło do sieci nieco później. O wyjątkowym spotkaniu, które cudem nie zakończyło się tragedią, rozpisują się media na całym świecie.  

Niedźwiedzie czarne są jedynymi gatunkami niedźwiedzi zamieszkującymi na Florydzie. Komisja ds. Ochrony Ryb i Dzikiej Przyrody Florydy szacuje, że na wolności żyje ich 4050.

Chińskie zoo oszukało turystów pozującym do zdjęć niedźwiedziem? Internauci w szoku! Ekspertka wyjawiła prawdę [WIDEO]
Niedawno w sieci zawrzało. Internauci wzięli pod lupę wideo z chińskiego zoo. Na nagraniu miało być widać wyjątkowego niedźwiedzia, który pozuje do zdjęć i wita turystów.  Liczni widzowie uznali nagranie za oszustwo i uważali, że...

Oceń ten artykuł 0 0