Niemiecki "The Voice": jurorzy nie rozpoznali Rity Ory!

Jurorka 4. edycji brytyjskiego "The Voice" zdecydowała spłatać psikusa jurorom niemieckiego formatu. Rita Ora pojawiła się na "Przesłuchaniach w Ciemno" i wykonała swój własny numer. Sęk w tym, że niemieccy jurorzy w ogóle jej nie poznali! Niespodzianka zamieniła się we wpadkę!

Jedna z najpopularniejszych brytyjskich wokalistek, która właśnie wraca do gry, zdecydowała zabawić się z jurorami niemieckiej edycji "The Voice". Rita Ora przybyła na "Przesłuchania w Ciemno", by wziąć w nich udział. Piosenkarka liczyła na to, że jurorzy od razu rozpoznają jej głos. Otóż okazało się inaczej. Mimo że Ora zaśpiewała swój ostatni hit "Your Song" i niemal natychmiast skłoniła trenerów do odwrócenia swoich foteli, nie spotkała się z zaskoczeniem. Wręcz przeciwnie, niemieccy jurorzy nie rozpoznali gwiazdy. Rita spotkała się z pytaniami o imię. 

"Jestem 26-letnią aspirującą piosenkarką z Londynu" – odpowiedziała artystka, próbując nieco nakierować kolegów z programu. Niestety na darmo. Jeden z jurorów jedynie stwierdził, że jej wykonanie "Your Song" było prawie tak dobre jak oryginał. By nie przedłużać krępującej sytuacji, Rita Ora w końcu podała swoje prawdziwe imię i nazwisko. 

Wokalistka swoją karierę muzyczną rozpoczęła z przytupem. Mając 16 lat dostała się do wytwórni Jaya-Z i wróżono jej karierę. Ba, mówiło się o niej jako o następczyni Rihanny. Jednak wyszło inaczej i od paru lat Ora każe fanom czekać na nowy album, nad którym właśnie pracuje. Jej nieudany żart w niemieckim "The Voice" miał być dodatkową promocją nowego singla. Jednak wyszło, jak wyszło.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Niemiecki "The Voice": jurorzy nie rozpoznali Rity Ory! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.