Nieoczekiwana decyzja w sprawie "Czas na show. Drag Me Out". Szykują się zmiany

Niespodziewanie wprowadzono zmiany w ramówce TVN. "Czas na show. Drag Me Out" do tej pory emitowany był w każdy wtorek. W tym tygodniu widzowie zobaczą nie jeden, a dwa odcinki! Kiedy będzie można je obejrzeć?

TVN/X-News
TVN/X-News

"Czas na show. Drag Me Out": finał programu

Przed nami półfinał oraz wielki finał „Czas na show. Drag Me Out”. Kto zdobędzie diademy królowych, czyli nagrodę główną dla zwycięzskiego duetu? W programie zostali: Marcin Łopucki i Twoja Stara, Michał Mikołajczak i Gąsiu, Tomasz Karolak i Himera oraz Kamil Szymczak i Shady Lady. Co czeka uczestników?

Co czeka widzów w nadchodzących odcinkach "Czas na show. Drag Me Out"?

W 5. odcinku duety oprócz prób do występów, spędzą czas na różnych aktywnościach, które będą odskocznią od trudnych ćwiczeń, a także momentem, w którym Drag Mentorki poznają lepiej swoich podopiecznych.

W finale zobaczymy trzy pary. Muszą one zachwycić publiczność, a o ich losach zdecydują jurorzy. Na koniec, tuż przed poznaniem werdyktu, usłyszymy utwór „Halo Wodospad” w wykonaniu Michała Szpaka, który wraz z Anną Muchą i Andrzejem Sewerynem zasiada w jury.

Zmiany w emisji show

„Czas na show. Drag Me Out” zostanie wyemitowany w poniedziałek oraz we wtorek o godzinie 21:35 na antenie TVN. Jesteście ciekawi kto wygra diademy królowych?

Oceń ten artykuł 0 1