Niesamowita historia! Ralph Kaminski o tym, jak wywalczył rolę wilka w "Akademii Pana Kleksa"

Ralph Kaminski zdradził ostatnio, w jaki sposób udało mu się zdobyć rolę wilka w najnowszej ekranizacji bajki "Akademia Pana Kleksa".

fot. East News/Kalinowski
fot. East News/Kalinowski

Ralph Kaminski opowiedział, jak dostał rolę wilka w nowej ekranizacji "Akademii Pana Kleksa"

Ralph Kaminski niedawno był gościem RMF MAXX w programie Próba Mikrofonu. W trakcie wywiadu muzyk zdradził, w jaki sposób został zaangażowany do roli wilka w nowej ekranizacji bajki "Akademia Pana Kleksa". 33-latek wyznał, że odkąd usłyszał o planach na nagranie nowej wersji kultowej bajki, marzył o tym, aby móc zagrać w filmie. O rolę musiał jednak powalczyć sam. Piosenkarz tak wspomina to wydarzenie:

Wiedziałem, że zdjęcia wystartowały. I mówię: „no dlaczego do mnie nie zadzwonili? No trudno.” I spotkałem Agę Kozak [producentkę Akson Studio- przyp.red.] na mojej ulicy rano, idąc do paczkomatu. I mówię: „Aga, kto jest reżyserem obsady Akademii Pana Kleksa? A ona mi powiedziała: „Nie wiem Ralph, ale się dowiem”. I pół godziny później dostałem smsa od Marty, u której byłem na zdjęciach próbnych do innego filmu i ona mnie pamiętała. Powiedziała, że nie ma dużo ról, ale że do mnie z tym wróci. No i okazało się, że jestem.”

Ralph Kaminski – muzyk z sukcesami na koncie

Rafał Kamiński, znany szerzej jako Ralph Kaminski, to utalentowany polski artysta muzyczny. 33-latek sprawdza się jako piosenkarz, kompozytor i autor tekstów. W swojej karierze wydał cztery albumy: "Morze", "Młodość", "Kora" i "Bal u Rafała", które przyniosły mu liczne wyróżnienia, w tym prestiżowe nagrody Fryderyki w kategoriach Artysta Roku i Album Roku (Piosenka Poetycka i Literacka). Ponadto Ralph Kaminski angażuje się w działalność radiową, prowadząc własną audycję "DJ Rafał" w Radiu 357.

Próba Mikrofonu – cykl wywiadów z gwiazdami tylko w RMF MAXX!

Próba Mikrofonu" to seria rozmów prowadzona przez Karinę Nicińską dostępna na Instagramie i YouTubie RMF MAXX. Program ten skupia się na ciekawostkach, sekretach, a także prywatnych wyznaniach i nieoczywistych pytaniach z udziałem prawdziwych gwiazd sceny muzycznej. Dzięki temu formatowi, widzowie mają szansę poznać bardziej osobiste strony swoich ulubionych artystów. Do tej pory gośćmi Kariny Nicińskiej byli już: Daria Zawiałow, Michał Szczygieł, Ignacy, Jann  Kwiat Jabłoni i Ralph Kaminski.

 

Oceń ten artykuł 0 0