Nowa era Caroline Derpienski! Influencerka zmienia swój wizerunek

Caroline Derpienski zaskoczyła swoich fanów! Kobieta zapowiedziała, że za niedługo wejdzie w nową erę. Będzie się to wiązało z nowym wizerunkiem influencerki.

Caroline Derpienski zmienia wizerunek

Caroline Derpienski zaskoczyła swoich fanów sporą deklaracją. Kobieta postanowiła bardzo mocno zmienić swój wizerunek. Do tej pory na Instagramie influencerki mogliśmy często oglądać zdjęcia celebrytki w bikini bądź z dużym dekoltem. Jak się okazuje, takie fotografie więcej nie będą pojawiać się w mediach społecznościowych Derpienski. O całej przemianie Caroline opowiedziała w relacji na InstaStory.

Caroline o zdjęciach w bikini

Carolina przyznała, że zmiana w myśleniu o półnagich zdjęciach zaszła na przestrzeni ostatniego roku. Derpienski jak twierdzi, teraz sama śmieje się z kobiet, które publikują tego typu fotografie.

I pomyśleć, że przez rok tyle się zmieniło, że nie wstawiłabym już tego typu zdjęć. Teraz się tylko śmieję z lasek, co wystawiają swoje 4 litery lol

Według influencerki do niektórych decyzja trzeba dojrzeć, a w przypadku niektórych osób trwa to po prostu nieco dłużej. Celebrytka wyraziła również spore zaskoczenie związane ze starszymi kobietami, które publikują tylko i wyłącznie zdjęcia w strojach odsłaniających ciało.

Ale do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć i zajmuje to czasami więcej czasu.

Ale nie mogę patrzeć na profile dorosłych starszych dojrzałych kobiet, które TYLKO wstawiają fotki w bikini z 4 literami

Zaczyna się więc nowa era Caroline Derpienski:

Wkraczam niedługo w moją nową erę. Bardziej classy, bo mam dość wizerunku, jaki krąży wokoł mojej osoby przez głupie teksty.

Nowa era Caroline Derpienski! Influencerka zmienia swój wizerunek

https://www.instagram.com/carolinederpienski/

Oceń ten artykuł 0 2