Nowe odcinki "Świata według Kiepskich". Nieżyjącą gwiazdę serialu zastąpi ktoś inny

Fani "Świata według Kiepskich" w ostatnim czasie musieli pogodzić się ze śmiercią wielu związanych z serialem aktorów. Dalsze losy produkcji Polsatu stanęły pod znakiem zapytania. "Świat według Kiepskich" wróci jednak z nowymi odcinkami. W kolejnym sezonie, którego premiera odbędzie się na dniach, nie zabraknie nowych twarzy.

Nowe odcinki „Świata według Kiepskich”

„Świat według Kiepskich” wraca na antenę Polsatu po blisko półtorarocznej przerwie. Ostatnie odcinki, które widzowie mogli oglądać wiosną 2020 roku, były nagrywane jeszcze w 2019 roku. W międzyczasie wydarzyło się wiele rzeczy, które sprawiły, że przyszłość serialu stanęła pod znakiem zapytania. Pandemia, nagłe odejście odtwórców głównych ról, m. in. Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, nie wyobrażała sobie jednak, by „Kiepscy” mogli zniknąć z anteny.

„Świat według Kiepskich” się kręci i nadal będzie. Ten serial to wielka tradycja Polsatu i wielka wartość. Czy się to komuś podoba czy nie. Mamy nowe, bardzo dobre scenariusze. Dołączyli nowi aktorzy

– mówiła jakiś czas temu w rozmowie z portalem styl.pl.

Nowe odcinki „Świata według Kiepskich” będą pokazywane w środowe wieczory począwszy od 27 października o godz. 20.00 i 20.30. Nie zabraknie w nich postaci granych przez Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa. Zostały bowiem nagrane na początku 2020 roku, jeszcze przed pandemią i śmiercią dwóch nieodżałowanych aktorów.

Zmiany w obsadzie „Świata według Kiepskich”

W obsadzie nowego sezonu „Świata według Kiepskich” znajdują się m. in. Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina Kiepska), Barbara Mularczyk (Mariola Kiepska), Bartosz Żukowski (Waldemar Kiepski), Anna Ilczuk (Jolanta Kiepska), Renata Pałys (Helena Paździoch), Sławomir Szczęśniak (Janusz Paździoch) oraz Andrzej Gałła (Andrzej Kozłowski), Joanna Kurowska (Krystyna Kozłowska), Lech Dyblik (Kazimierz Badura), Marek Pyś (Stanisław Kolęda) i Henryk Gołębiewski (Tadeusz Bocian) oraz wspomniani wcześniej Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek) i Ryszard Kotys (Marian Paździoch).

Jak donosi „Super Express”, w premierowych odcinkach ma pojawić się też nowa bohaterka, w którą wcieli się Hanna Klepacka, aktorka znana telewidzom m. in. z „Barw szczęścia” i „BrzydUli 2”. Adelajda Muchomorek, bo tak będzie nazywać się jej postać w „Kiepskich”, będzie nową ekspedientką w sklepie „U Stasia”, którą wcześniej Zofia Czerwińska. Przypomnijmy, że odtwórczyni roli Malinowskiej zmarła w marcu 2019 roku.

fot. AKPA

Oceń ten artykuł 2 6

Ogólna ocena Nowe odcinki "Świata według Kiepskich". Nieżyjącą gwiazdę serialu zastąpi ktoś inny to: 25% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.
Komentarze