Nowość od Pentatonix! Pojawił się świetny klip do utworu a cappella "Can’t Sleep Love"

Pentatonix (PTX) to kwintet wokalny znany dotychczas z tworzenia coverów popowych piosenek. Ostatnio w sieci ukazał się jednak teledysk do ich autorskiej piosenki "Can''t Sleep Love" - zobaczcie i posłuchajcie!

Muzycy tworzący Pentatonix zajęli pierwsze miejsce w trzeciej edycji programu Sing-Off. Amerykański zespół, w skład którego wchodzi pięciu wokalistów, zaprezentował ostatnio swój nowy utwór! Co więcej, wkrótce ukaże się płyta!

Na kanale YouTube PTX znaleźć możemy covery popularnych hitów w wersji a cappella. Zespół zyskał fanów na całym świecie. Wielu z nich uważa, że znane wszystkim przeboje w wykonaniu tej grupy bywają nawet lepsze od oryginałów! Ciężko uwierzyć, że Pentatonix tworzy muzykę jedynie za pomocą swoich głosów.

Dwa tygodnie temu pisaliśmy o coverze PTX "Cheerleader", a teraz zachęcamy Was do poznania piosenki "Can't Sleep Love" stworzonej w całości przez Pentatonix. Zapowiada on nadchodzący album "Pentatonix", którego premiera planowana jest na 16 października!

Oto klip do najnowszego utworu PTX:

Oceń ten artykuł 21 1

Ogólna ocena Nowość od Pentatonix! Pojawił się świetny klip do utworu a cappella "Can’t Sleep Love" to: 95% / 100%, uzyskana z: 22 głosów.