Nowy program Caroline Derpienski! Celebrytka znów pojawiła się przed kamerami

Caroline Derpienski wrzuciła na Instagrama zapowiedź swojego nowego programu. Influencerka zamierza w nim odpowiadać na pytania i komentarze. Show trafi do biblioteki Playera.

Caroline Derpienski w kolejnym show

Jeszcze kilka miesięcy temu niewiele osób spodziewało się, że Caroline Derpienski zdobędzie taki medialny rozgłos. 23-letnia Białostoczanka zyskała go dzięki opowieściom o wystawnym życiu w Miami, które ma rzekomo wieść u boku dużo starszego "latynoskiego miliardera".

Do wzrostu jej popularności przyczynił się wywiad, któremu udzieliła Kubie Wojewódzkiemu. Nie zabrakło w nim intymnych wyznań i historii o wydawanych przez nią "dolarsach". Później influencerka trafiła do emitowanego na antenie TTV programu "Damy i wieśniaczki", w którym widzowie mogli zobaczyć, jak poradziła sobie z życiem i obowiązkami na wsi. Derpienski nie zamierza zwalniać tempa swojej medialnej kariery, bowiem właśnie ogłosiła, że pojawi się w kolejnym show.

Derpienski mieszkała w hotelu?! Wyszło na jaw, co pokazano w "Damach i wieśniaczkach"
Caroline Derpienski wystąpi w "Damach i wieśniaczkach". Okazuje się, że widzowie nie zobaczą jej domu. Celebrytka na czas nagrań do programu zamieszkała w luksusowym hotelu.

Caroline Derpienski w nowym programie

Celebrytka opublikowała w sieci krótką zapowiedź formatu, która otrzymała tytuł "Derpienski w ogniu pytań". 23-letnia gwiazda mediów społecznościowych odczytuje na nim pytania od fanów, a następnie na nie odpowiada.

Wreszcie mogę podzielić się z wami tą nowiną! Więcej informacji wkrótce, obserwujcie

– napisała na Instagramie.

Produkcją programu zajęła się platforma Player. To właśnie do tego serwisu wkrótce ma trafić nowy show z udziałem influencerki.

Oceń ten artykuł 0 0