Nowy singiel Adele! Artystka udostępniała fanom fragment piosenki "Easy on me". Musicie tego posłuchać!

Za kilka dni premiera nowego singla „"Easy on me". Artystka udostępniła fanom fragment utworu. Na to czekano aż 6 lat.

Adele powraca

Piosenka "Easy on me" to początek długo zapowiadanego powrotu Adele. Ostatni singiel Brytyjki "Water Under the Bridge" i jej płyta "25" wydana była w 2016 roku. Artystka uległa namową fanów i włączyła fragment najnowszego utworu. Piosenkarka zapowiedziała jego premierę na 15 październikaNajprawdopodobniej w listopadzie ukaże się 4. album gwiazdy.

Pogodziła się z ojcem

Ostatnio wiele mówiło się o życiu prywatnym Adele. Artystka opowiadała o swoim pojednaniu z ojcem, rozwodzie, nowym związku, a na dodatek przeszła niesamowitą metamorfozę. Piosenkarka opowiedziała w "Vogue" o swojej trudnej relacji z ojcem. Tata piosenkarki Mark Evans Adele zmarł na nowotwór jelita. Miał 57 lat. 

Dziś wiem, że mnie kochał. Zanim zmarł, zdołaliśmy się pogodzić i osiągnąć spokój. Gdy odszedł, miałam swego rodzaju reakcję fizyczną – poczułam, jakby nagle strach opuścił moje ciało. Wbrew temu, co pojawiało się wtedy w mediach, pogodziliśmy się. Tydzień przed jego śmiercią puściłam mu mój album za pośrednictwem Zooma. Wreszcie znalazłam w sobie siłę, by mu wybaczyć. Gdy rozmawialiśmy po raz ostatni, był gotowy do dalszej drogi.Adele jest coraz szczuplejsza. Metamorfoza artystki szokuje [ZDJĘCIA]
Adele zachwyca na nowych zdjęciach do magazynu "Vogue". Metamorfoza artystki, która zrzuciła aż 45 kilogramów, nie przestaje zdumiewać. Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze