Ola Kowalska po raz pierwszy zabrała głos, od czasu kiedy trafiła do szpitala. Córka wokalistki dziękuje za wsparcie

Córka Kasi Kowalskiej po raz pierwszy zabrała głos, od czasu kiedy trafiła do szpitala z powodu zarażenia koronawirusem. 23-letnia Ola dziękuje wszystkim za wsparcie: "Nawet nie wiem, co powiedzieć."

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala

27 marca na Instagramie Kowalskiej pojawił się filmik, w którym wokalistka poinformowała swoich fanów, że jej 22-letnia córka - która od kilku lat mieszka w Anglii, gdzie studiuje - jest w szpitalu. Kowalska otrzymała telefon od tamtejszych lekarzy, którzy potrzebowali zgody matki na intubację młodej kobietyMimo że artystka nie powiedziała tego wprost, z jej wypowiedzi wynikało, że jej córka została zarażona koronawirusem. Piosenkarka, dzieląc się swoim bolesnym doświadczeniem, zaapelowała także do internautów, by obecną sytuację na świecie traktowali poważnie.

Kasia Kowalska opublikowała fotografie swojej córki. Wokalistka dziękuje fanom za wsparcie
Dwa dni temu na Instagramie Kasi Kowalskiej pojawiło się nagranie, w którym wokalista zdradziła fanom, że jej 23-letnia córka Ola trafiła do szpitala. Choć artystka nie powiedziała tego wprost, z jej...

Ola Kowalska przerywa milczenie

Po ponad miesiącu na Instagramie młodej kobiety pojawia się pierwsze InstaStory. 2 maja Kowalska obchodziła swoje 23 urodziny. Z tej okazji córka wokalistki przerwała milczenie i podziękowała wszystkim za wsparcie. W jej relacji na Instagramie pojawiło się zdjęcie z mamą i wiadomość do wielbicieli w języku angielskim:

Bardzo was wszystkich kocham. Dziękuję za wszystkie życzenia i miłe słowa, które pozwalały mi się uśmiechać w trakcie tego trudnego czasu. Wsparcie i miłość, które otrzymałam, są po prostu niesamowite. Nawet nie wiem, co powiedzieć. Dziękuję, dziękuję, dziękuję i kocham was wszystkich.

Ola Kowalska po raz pierwszy zabrała głos, od czasu kiedy trafiła do szpitala. Córka wokalistki dziękuje za wsparcie

Kasia Kowalska przerywa milczenie w sprawie córki. Pokazała zdjęcie i wydała oświadczenie
Pod koniec marca Kasia Kowalska w dramatycznym nagraniu poinformowała, że jej córka trafiła do szpitala w Anglii. Według nieoficjalnych informacji Ola została zakażona koronawirusem, a jej stan był na tyle...

 

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Ola Kowalska po raz pierwszy zabrała głos, od czasu kiedy trafiła do szpitala. Córka wokalistki dziękuje za wsparcie to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze