Operowe wykonanie utworu "Paint it Black" przeszło do historii "The Voice". "Mogę to oglądać milion razy" [WIDEO]

Claudillea Holloway wzięła udział w dziewiątej edycji brytyjskiego "The Voice". Obok jej występu na przesłuchaniach w ciemno nie można było przejść obojętnie. Uczestniczka zaprezentowała swoje operowe umiejętności, czym zszokowała jurorów i widzów. To jednak jej występ z nokautów wywołał w sieci ogromne poruszenie.

Claudillea Holloway w "The Voice UK"

Claudillea Holloway wzięła udział w dziewiątej edycji "The Voice UK", która odbyła się w 2020 roku. Standardowo rozpoczęło się od etapu przesłuchań w ciemno. Już wtedy było wiadomo, że Claudillea zajdzie bardzo daleko. Zdecydowała się wykonać arię "Królowej Nocy", która jest bardzo trudnym repertuarem, szczególnie jeśli chodzi o program rozrywkowy. Jej zaśpiewanie wymaga bardzo dużych umiejętności w zakresie wokalistyki operowej. Nietypowa aranżacja tej arii zapewniła uczestniczce odwrócenie dwóch foteli i owacje na stojąco – to był najlepszy wynik, ponieważ dwoje jurorów miało już wtedy pełne drużyny.

Claudillea Holloway śpiewa "Paint it Black"

Niesamowity pokaz swoich umiejętności wokalnych, Claudillea zapewniła na etapie nokautów. To właśnie wtedy zaśpiewała swoją interpretację utworu "Paint it Black". Już od samego początku trenerzy i publiczność w studiu byli zachwyceni. Końcówkę piosenki Claudillea zaśpiewała w stylu operowym, czym zasłużyła sobie na gromkie owacje na stojąco, powtarzając swój sukces z przesłuchań w ciemno. Pod nagraniem z występu pojawiło się mnóstwo komentarzy:

To najlepszy cover tego utworu, jaki kiedykolwiek słyszałam.

Mogę to oglądać milion razy.

Zupełnie inny poziom śpiewania.

Mimo od czasu występu mija już trzeci rok, nadal jest on udostępniany w sieci. Claudillea co prawda nie wygrała programu, ale poświęciła się muzyce i cały czas pracuje nad nowymi utworami.

Objawienie w "The Voice Kids"! Owacje na stojąco po niesamowitym występie 14-latka [WIDEO]
Owacje na stojąco, gromkie brawa, okrzyki trenerów i niekończący się potok komplementów. Występ obdarzonego niesamowitym talentem 14-latka oszołomił wszystkich zgromadzonych w studiu "The Voice Kids". Niesamowity popis Marcela Tułacza...

Oceń ten artykuł 1 4

Ogólna ocena Operowe wykonanie utworu "Paint it Black" przeszło do historii "The Voice". "Mogę to oglądać milion razy" [WIDEO] to: 20% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.