Osa w aucie. "Pani chyba chciała się jej pozbyć". Co stało się później?

Trzyosobowa rodzina podróżowała samochodem osobowym, kiedy w pewnym momencie kierująca straciła nad nim panowanie. Auto uderzyło w przydrożne drzewo, a następnie przewróciło się na bok. Dwie osoby trafiły pod opiekę lekarzy. Co było przyczyną zdarzenia? Wyjaśniamy.

Do wypadku doszło na drodze w powiecie ostródzkim

Policja przekazała informacje na temat wypadku na lokalnej drodze niedaleko miejscowości Dąbrówno – podaje za Polską Agencją Prasową portal rmf24.pl. Do zdarzenia doszło w powiecie ostródzkim, położonym w województwie warmińsko-mazurskim. Podkreśla się, że we wtorek, późnym popołudniem, samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo.

Pojazdem (osobową skodą) podróżowali: kobieta kierująca autem, jej dwójka nastoletnich dzieci oraz towarzyszący im pies. W wyniku uderzenia samochód przewrócił się na bok. Pomocy udzielili m.in. świadkowie wypadku.

Osoby postronne, który nadjechały na to zdarzenie, postawiły pojazd na koła i wydostały podróżujących na zewnątrz. Po chwili dojechały jednostki straży pożarnej i udzieliły poszkodowanym pierwszej pomocy – podkreśla za st. kpt. Grzegorz Różański z ostródzkiej straży pożarnej PAP.

Dwie osoby trafiły do szpitala

Zaznacza się, że kierująca pojazdem oraz jej 15-letnia córka trafiły do placówki medycznej. Nastolatka miała doznać urazu głowy. 12-letni syn kobiety został przekazany pod opiekę rodzinie.

Podkom. Michał Przybyłek z ostródzkiej policji wskazał w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że przyczyną zdarzenia mogła być osa, która wleciała do wnętrza auta.

Pani chyba chciała się jej pozbyć, trochę spanikowała, straciła panowanie nad pojazdem i doszło do uderzenia w przydrożne drzewo – tłumaczył.

Czytaj więcej na RMF24.pl

Pieliła ogródek. Kiedy wpadła do sadzawki, zaatakował ją aligator
Na oficjalnej stronie amerykańskiego dziennika pn. "The New York Times" pojawił sie materiał na temat śmiertelnego ataku aligatora. 88-letnia kobieta nie żyje. Jak do tego doszło? Głos w sprawie zabrały służby. Co ujawniono? Szczegóły...

Źródło: PAP / rmf24.pl

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze