"Ostatnia nadzieja" duetu sanah & Podsiadło w zaskakującej wersji. "Lepsza od oryginalnej" [WIDEO]

sanah cieszy się ogromną popularnością! Nic więc dziwnego w tym, że jej przeboje inspirują innych artystów. Ostatnio jeden z najnowszych utworów, który zaśpiewała w duecie z Dawidem Podsiadło szturmem podbił listy przebojów. Singiel "Ostatnia nadzieja", który lekko pachniał country, na swój warsztat wziął inny polski twórca. Posłuchajcie koniecznie!

Cover piosenki sanah & Dawid Podsiadło zaskakuje. Posłuchaj "Wszystko To Co Mam" (AMF BLEND)

AMF, którego twórczość możemy znaleźć m.in. na platformie YouTube, przyznaje, że jest osobą odpowiedzialną za mixowanie i tworzenie nowych, świeżych wersji utworów wielu topowych artystów w Polsce.

Moja praca to przede wszystkim mix i master oraz montaż mash-up'ów (filmów utworzonych specjalnie pod dane utwory). Do każdego utworu dodaje własne unikalne brzmienie, które w połączeniu z instrumentalem i wokalem tworzą jedną, spójną i świeżą całość.

Ostatnio w sieci opublikował zaskakującą wersję piosenki "Ostatnia nadzieja". Zamiast country pojawiła się prostota i wyjątkowy nastrój, który spodobał się sporej grupie internautów:

Mega super wersja. Znacznie lepsza od oryginalnej. Uwielbiam Sanach i Dawida a ta wersja country mnie tak rozczarowała. Może coś jeszcze razem zaśpiewają

Piękna piosenka, słucham sobie w pracy jej zawsze

Mistrzostwo Świata

Świetna przeróbka! Oryginał jest dobry, ale tutaj popełniono mistrzostwo

Dobre!!! Na to właśnie czekałem!!!

OMG... A któż popełnił to mistrzostwo… Tego mi w oryginale brakowało, żadne country... - komentują użytkownicy YouTube.

Posłuchajcie koniecznie "Wszystko To Co Mam" (AMF BLEND). Jak Wam się podoba taka wersja?

sanah i Dawid Podsiadło "Ostatnia nadzieja"

Przypomnijmy, utwór "Ostatnia nadzieja" miał swoją premierę w kwietniu 2022 roku. Duet z Dawidem Podsiadło pojawił się na trzecim studyjnym albumie sanah. Artystka przyznaje, że "Uczta" to najważniejszy do tej pory projekt w jej życiu. Do współpracy zaprosiła wielu artystów, m.in.: Anię Dąbrowską, Kwiat Jabłoni, Grzegorza Turnaua, Artura Rojka czy Natalię Grosiak. Singiel "Ostatnia nadzieja" błyskawicznie stał się numerem 1 w karcie na czasie na YouTube i trafił na szczyty list przebojów.

"Ale jazz!" w wersji disco polo! Takiego coveru przeboju sanah jeszcze nie słyszeliśce [WIDEO]
sanah jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. A jej przeboje mają miliony wyświetleń. Artystka nie zwalnia tempa i od kilku tygodni promuje kolejnymi singlami swój trzeci album "Uczta". Nic więc...

Zabawna parodia Sanah! Ta dziewczyna naśladuje ją wprost idealnie [WIDEO]
Sanah ma kogoś, kto potrafi ją idealnie naśladować! Jedna z tiktokerek nagrała zabawną parodię piosenkarki, w której odtworzyła jej sposób wypowiedzi niemal perfekcyjnie. Nagranie stało...

Oceń ten artykuł 7 1

Ogólna ocena "Ostatnia nadzieja" duetu sanah & Podsiadło w zaskakującej wersji. "Lepsza od oryginalnej" [WIDEO] to: 87% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.
Komentarze