Oto nowa Natalia z "M jak miłość". Kim jest Dominika Suchecka? Ona zastąpi Marcjannę Lelek! [FOTO]

Produkcja "M jak miłość" oficjalnie przedstawiła aktorkę, która zastąpi Marcjannę Lelek w roli Natalii Mostowiak. Kim jest nowa gwiazda serialu Dominika Suchecka?

Marcjanna Lelek pożegnała się z „M jak miłość”

Marcjanna Lelek przez długie lata pojawiała się na ekranach telewizorów jako Natalia Mostowiak z „M jak miłość”. W ulubionym serialu Polaków po raz ostatni wystąpiła w listopadzie 2020 roku, w 1538. odcinku produkcji. O dalszych losach bohaterki, która zaczęła na nowo układać sobie życie w Australii, telewidzowie dowiadywali się potem już tylko z relacji innych serialowych postaci.

Fani nie przestali dopytywać o powrót Marcjanny Lelek do „M jak miłość”. W końcu jakiś czas temu aktorka zdecydowała się przerwać milczenie i postawiła sprawę jasno. W lipcu napisała wprost, że nie zamierza wracać do obsady serialu. Jak wyjaśniła, skupia się teraz na innych aktywnościach. Dodała, że nie chce być kojarzona z wartościami promowanymi przez TVP.

A więc minęło kilka lat, a wciąż regularnie dostaję wiadomości z pytaniem: Marcjanna, kiedy wrócisz do M jak miłość? Słuchajcie: nigdy. Właśnie kończę trzeci rok reżyserii w Łodzi i dobrze mi tu, więc jeśli będzie halo, że Natalka wraca, to nie będę to ja, będzie to inna aktorka, która tę rolę dostanie

– pisała.

„M jak miłość” przedstawia nową Natalię Mostowiak

Teraz wszystko stało się jasne. Produkcja „M jak miłość” za pośrednictwem mediów społecznościowych oficjalnie przedstawiła „nową” Natalię Mostowiak. Telewidzowie po raz pierwszy zobaczą ją w 1762. odcinku, który zostanie pokazany przez TVP2 we wtorek 28 listopada 2023 roku o godzinie 20.55.

Aktorką, która przejęła po Marcjannie Lelek rolę Natalki, jest Dominika Suchecka. Jak wynika ze strony filmpolski.pl, 23-latka jest obecnie w trakcie studiów na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Na swoim koncie ma póki co role w krótkometrażowym filmie fabularnym „Paczka” z 2016 roku oraz w etiudzie szkolnej „Jeszcze raz” z 2021 roku. Pracowała też przy montażu krótkometrażowych produkcji „Kopia” i „Za szybą” z 2018 roku.

Oceń ten artykuł 0 0