"Papiery na szczęście" odcinek 12. Szokująca prawda na temat Marty wyjdzie na jaw?! Henryk o krok od odkrycia tajemnicy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Co przyniesie nowy odcinek "Papierów na szczęście"? Marta z lekkimi obawami przyjmie propozycję daną jej przez Kowalczykową. Nieoczekiwanie coraz większych podejrzeń co do nieznajomej zacznie nabierać Henryk! Czy to oznacza, że tajemnica Wiśniewskiej wyjdzie na jaw?

„Papiery na szczęście” – streszczenie. Emisja w TV w czwartek 23.09.2021. Co się wydarzy?

Mateusz i Sandra nie ustają w realizacji niecnego planu, jakim jest sprytne przejęcie majątku Kowalczyków. U Alicji zjawa się Marta, która decyduje się przyjąć posadę pomocy domowej. Nie wszystko idzie jednak po jej myśli…

Mateusz przeprowadza „casting” na byłego partnera Sandry. Prawnik decyduje się zatrudnić profesjonalnego aktora! Niedługo później para odkrywa w firmie scenę zazdrości – Adam interweniuje!

Marta ma koszmary – obawia się, że policja wpadnie na jej trop! Mimo obaw decyduje się wejść w życie jako Natasza. Pojawia się u Alicji, by rozpocząć pracę. Przed wejściem trafia na Henryka.

Adama w pracy odwiedza Beatka, co nie podoba się Sandrze. Znajoma Mateusza postanawia nieco pokrzyżować jej szyki…

„Papiery na szczęście”, odcinek 12. Kiedy i gdzie oglądać?

12. odcinek serialu: „Papiery na szczęście” widzowie będą mogli zobaczyć w czwartek 23 września o godz. 19:30 w TVN7.

„Papiery na szczęście” to nowa propozycja stacji TVN7. Serial opowiada losy Marty (Adriana Kalska), która niemal całkowicie zmienia swoje życie. Na jej drodze pojawia się przystojny Adam (Jakub Sasak) – jak rozwinie się ich burzliwa znajomość? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przyniosą kolejne odcinki! „Papiery na szczęście” można ogląć w TVN7 cztery razy w tygodniu: od poniedziałku do czwartku o godz. 19:30. Produkcja jest dostępna także online: na platformie Player.pl.

"Papiery na szczęście". "Śmierć" głównej bohaterki?! Marta zdecyduje się na śmiały krok! [STRESZCZENIE]
Mamy streszczenie nowego odcinka serialu: "Papiery na szczęście"! Dla głównej bohaterki najbliższy czas przyniesie sporo zmian. W pewnym momencie Marta zdecyduje się na śmiały krok! Jakie będą tego konsekwencje?

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze