"Papiery na szczęście" odcinek 5. Agresywny mąż dowie się, gdzie ukrywa się Marta?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Co wydarzy się w 5. odcinku nowego serialu: "Papiery na szczęście"? Marta i dzieci będą dochodzić do siebie po wypadku samochodowym. Jeden telefon uzmysłowi kobiecie, że Kris nie wybaczy jej tego, co zrobiła... Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w poniedziałkowym epizodzie!

„Papiery na szczęście” – streszczenie. Emisja w TV w poniedziałek 13.09.2021. Co się wydarzy?

„Papiery na szczęście” – co w nowym odcinku? Marta, Marysia i Maks uczestniczą w wypadku samochodowym. Na szczęście zdrowie Wiśniewskich nie jest zagrożone, ale kobieta ma inny problem – z Marysią kontaktuje się Kris…

Po wypadku Marta upewnia się, że jej dzieciom nic się nie stało, za to samochód Krisa jest całkowicie zniszczony. Bez szwanku z opresji wyszła też Wera, która martwi się spowodowaną kraksą drogową – nie ma bowiem ubezpieczenia! Obie kobiety decydują się nie informować policji o zderzeniu, a Wera oferuje rodzinie Marty nocleg.

Adam rozmawia z dziadkiem o przyjęciu do firmy Sandry. Z kolei Henryk nie ukrywa przed nim faktu, że chciałby, aby jego wnuk kontynuował znajomość z Beatą. Tymczasem ona sama postanawia nieco pomóc szczęściu, aranżując przypadkowe spotkanie.

Marysia ma dość zaskakujących sytuacji w ostatnich dniach. Dzwoni do Krisa z prośbą, by zabrał ją do domu! Mąż Marty znów grozi partnerce…

„Papiery na szczęście”, odcinek 5. Kiedy i gdzie oglądać?

4. odcinek serialu: „Papiery na szczęście” widzowie będą mogli zobaczyć w poniedziałek 13 września o godz. 19:30 w TVN7.

Za nami pierwszy tydzień emisji „Papierów na szczęście” w TV! To nowy serial, będący propozycją TVN7 na jesienne i zimowe wieczory, a w role główne wcielają się: Adriana Kalska i Jakub Sasak. Jak potoczą się dalsze losy Marty, która postanowiła całkowicie zrezygnować z dotychczasowego życia, uciekając od agresywnego męża? Tego dowiemy się, śledząc kolejne epizody! „Papiery na szczęście” od poniedziałku do czwartku o godz. 19:30 w telewizyjnej „Siódemce”, a także online – na platformie Player.pl. Oznacza to, że w piątek nie ma odcinka, a bohaterowie powrócą na szklany ekran za kilka dni.

Wypadek samochodowy w "Papierach na szczęście"! Co stanie się Marcie i jej dzieciom?!
4. odcinek "Papierów na szczęście" będzie pełen emocji! Najpierw Marta straci niemal całą gotówkę, a potem będzie jedną z uczestniczek wypadku samochodowego! Co dokładnie się...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze