Paris Hilton w kolorowych strojach. Sypią się komplementy. "Słodka" [FOTO]

Paris Hilton podzieliła się na Instagramie zdjęciami z sesji fotograficznej. 41-letnia gwiazda zaprezentowała się na nich w kolorowych kreacjach. "Absolutnie oszałamiająca" - piszą internauci.

Paris Hilton jest gwiazdą show-biznesu od wielu lat

41-letnia dziś celebrytka próbowała swoich sił w różnych show-biznesowych rolach, takich jak: aktorka, modelka, projektantka mody, piosenkarka czy bizneswoman. Jeszcze kilka lat temu było o niej głośno za sprawą jej burzliwego życia miłosnego. Hilton spotykała się z wieloma gwiazdami show-biznesu, co niejednokrotnie prowadziło do mniejszych lub większych skandali. Od dłuższego czasu Paris jest szczęśliwą żoną biznesmena, Cartera Reuma. Pod koniec stycznia celebrytka została mamą.

Paris Hilton na Instagramie

Choć kariera gwiazdy nieco przygasła, to 41-latka wciąż jest aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła dotychczas ponad 22 miliony obserwujących. To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych modelka dzieli się ciekawostkami ze swojego prywatnego i zawodowego życia. W jej wirtualnej galerii nie brakuje też kadrów, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem użytkowników sieci. Nie inaczej jest w przypadku jej najnowszej publikacji.

Paris Hilton w kolorowych kreacjach

Celebrytka doskonale wie, jak przykuć uwagę internautów. W czwartek 41-letnia gwiazda wzbogaciła swoją internetową bibliotekę o kilka zdjęć z sesji fotograficznej na Malediwach. Paris Hilton pozuje na nich w długich sukienkach w trzech kolorach: żółtym, turkusowym i różowym. Dobrane stroje podkreśliły jej smukłą sylwetkę. Na reakcję ze strony internautów nie musiała czekać długo. Pod jej najnowszym wpisem natychmiast posypały się komplementy.

Słodka

Ponadczasowa królowa

Absolutnie oszałamiająca

– czytamy.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne zdjęcia.

Agnieszka Kaczorowska w bieli. Od tej kreacji trudno oderwać wzrok! Internauci porównują aktorkę do Tylor Swift
Agnieszka Kaczorowska-Pela wrzuciła na Instagram nowe wideo powstałe podczas prac nad kolejnym projektem. Piękna gwiazda "Klanu" założyła długą, białą suknię i w takim wydaniu pozowała przed...

Oceń ten artykuł 0 0