Partnerka Dawida Narożnego poprawiała urodę? Odpowiedziała!

Dawid Narożny - znany z zespołu Piękni i młodzi - po rozstaniu z Magdaleną Narożną związał się z Joanną. W ostatnim czasie partnerka muzyka opublikowała odpowiedź do krytycznych komentarzy dotyczących jej wyglądu. W nagraniu wspomniała m.in. o poprawianiu urody.

Dawid Narożny – żona

Dawid Narożny i Magdalena Narożna przez długi czas wspólnie działali w zespole Piękni i młodzi. W tym składzie stworzyli takie hity, jak m.in.: „Niewiara” i „Ona jest taka cudowna”. Sporo zmieniło się w 2019 roku, kiedy to Narożni poinformowali o rozstaniu na stopie prywatnej. Muzycy, którzy doczekali się też córki – Gabrieli – zapewniali, że decyzja ta nie wpłynie na dalsze losy formacji wykonującej piosenki disco polo. Stało się jednak inaczej, a na początku 2020 roku – po kłótni między członkami grupy – Dawid Narożny został wykluczony z Pięknych i młodych.

Dziś zarówno Dawid, jak i Magdalena są aktywni na muzycznej scenie. Prywatnie ich drogi rozeszły się na dobre: Narożny związał się z Joanną, z którą jest po ślubie. Para wspólnie wychowuje też synka – Marcela.

Partnerka Narożnego, która wspiera go w jego zawodowej pracy, także aktywnie działa u boku Dawida. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się rozmaite publikacje na jej temat. Jeden z artykułów dotyczący wyglądu Joanny został szeroko skomentowany przez internautów. Ich wypowiedzi nie do końca spodobały się bohaterce tekstu, która postanowiła odnieść się do całej sprawy na Instagramie. Na specjalnym nagraniu żona muzyka wspomniała m.in. o poprawianiu urody.

Partnerka Dawida Narożnego na Instagramie

Joanna Narożna zamieściła na Instagramie filmik, w którym wprost zwróciła się do internautów zarzucających jej korzystanie z usług medycyny estetycznej. Żona Dawida Narożnego wyraźnie podkreśliła, iż nie poprawiała urody:

(…) Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać (...) Zarzucają mi, że jestem sztuczną lalą, że mam wszystko zrobione (...) Brwi, wiadomo, mam zrobione. Makijaż? Wybaczcie, ale jestem wizażystką i umiem się pomalować. Ząbki wiadomo, sztuczne, ale reszta? Zastanówcie się czasami, zanim kogoś oskarżycie, bo nie znacie człowieka. Nie prześwietliliście pewnie nawet zdjęć, jak wyglądałam kiedyś. A ja się niedużo zmieniłam (…).

Na dowód swoich słów autorka nagrania zamieściła archiwalne fotografie.

Uwaga: nagranie zawiera niecenzuralne słownictwo.

Wpis Joanny zyskał sporo komentarzy. Tym razem prym wiodły zupełnie inne słowa:

Jesteś fajną dziewczyną. Rób swoje i powodzenia.

Asiu, Ty jesteś bardzo atrakcyjna i mądra - kobieta z klasą, a w ludziach tyle zazdrości i zawiści, że głowa mała!!! Co z tego, że hejtują, przecież znasz swoją wartość.

Pani Asiu proszę się nie przejmować. Ludzie zawsze wiedzieli o nas więcej niż my sami o sobie.

Jest Pani piękną, młodą kobietą. Pozdrawiam serdecznie.

Pięknie się prezentujesz i po prostu zazdroszczą ci.

A wy, co sądzicie?

Magdalena Narożna ucina plotki o rozstaniu z narzeczonym. Nowe zdjęcie wszystko wyjaśnia
Czy Magdalena Narożna i Krzysztof Byniak są razem? W sieci krążyły plotki na temat ich rozstania, ponieważ para przestała publikować wspólne zdjęcia. Doniesienia okazały się nieprawdziwe, czemu dowodzi publikacja na Insta Stories...

Oceń ten artykuł 0 3