Dominik z "Gogglebox" pokazał ukochaną w samej bieliźnie. Intymny kadr wzbudził niemałe poruszenie w sieci: "Ale rakieta"! [ZDJĘCIE]

Dominik Abus z "Gogglebox" stara się być w stałym kontakcie z fanami. W jego wirtualnej galerii regularnie pojawiają się nowości z codzienności. Ostatnio zamieścił na swoim Instagramie odważne zdjęcie ukochanej w bieliźnie.

Dominik Abus pokazał piękną ukochaną

Dominik Abus zaskoczył swoich instagramowych obserwatorów. W wirtualnej galerii jednego z najbardziej popularnych uczestników "Gogglebox. Przed telewizorem" pojawił się czarno-biały kadr, który zrobił ogromne wrażenie na fanach. Przyjaciel Krzysztofa Radzikowskiego zamieścił bowiem intymne zdjęcie ukochanej. Iga Muszakowska pozuje do niego w samej bieliźnie. Śmiałe ujęcie wzbudziło niemałe poruszenie wśród internautów. Skąpa stylizacja doskonale podkreśla jej smukłą figurę, a obserwatorzy uczestnika "Gogglebox" z entuzjazmem wypowiedzieli się na temat jego partnerki w komentarzach:

Pięknie! Taka żona to skarb!

Idealna

Ale rakieta

Ogień i tyle!

Piękna kobieta

Sexi mamuśka

Ale masz w domu skarb Abus!

Piękna i mądra

Piękne ciało - zachwycają się internauci.

Dominik Abus z "Gogglebox" - żona, dzieci, Instagram

Wierni fani programu "Gogglebox" wiedzą, że Dominik Abus jest od lat w szczęśliwym związku z Igą Muszakowską. Mężczyzna bardzo często wspomina o swojej ukochanej w kolejnych odcinkach hitowego programu TTV. Zakochani wspólnie wychowują trzech synów, a owocem ich związku jest mały Nikodem.

Ukochana uczestnika "Gogglebox" ma też dwóch starszych chłopców z poprzedniego związku. Choć Dominik nie jest ich biologicznym ojcem, to traktuje ich jak prawdziwych synów. W jego instagramowej galerii, którą obserwuje niemal 300 tysięcy internautów, znajdziemy wiele rodzinnych kadrów. Bohater lubianego programu TTV z dumą pozuje z tymi, których kocha najbardziej. Jak sam kiedyś przyznał: "Nie jestem biologicznym ojcem Oskara i Igora. Ale na pewno jestem tym prawdziwym i właściwym".

Dominik z "Gogglebox" z synkiem. "Zakręcony jak tata"!
Dominik Abus jest dobrze znany widzom TTV. Mężczyzna od lat wraz z przyjacielem bierze udział w "Gogglebox. Przed telewizorem". Przez ostatnie sezony panowie zaskarbili sobie sympatię tysięcy fanów, którzy...

Oceń ten artykuł 70 141

Ogólna ocena Dominik z "Gogglebox" pokazał ukochaną w samej bieliźnie. Intymny kadr wzbudził niemałe poruszenie w sieci: "Ale rakieta"! [ZDJĘCIE] to: 33% / 100%, uzyskana z: 211 głosów.
Komentarze