Paula Tumala w kusym bikini. Fani przecierają oczy. "Pamela, czy to ty?" [ZDJĘCIA]

Paula Tumala, która zyskała popularność jako "Słowianka Donatana", pochwaliła się w sieci wakacyjnymi kadrami. Modelka pozuje w bikini, prezentując znakomitą figurę. Pochwaliła się też córeczkami.

Paula Tumala – Słowianka Donatana

Paula Tumala zyskała popularność jako jedna ze „Słowianek Donatana”. W 2013 roku wraz z m.in. Olą Ciupą wystąpiła w głośnym teledysku do utworu „My Słowianie”, a rok później pojechała z Donatanem i Cleo na Eurowizję do Kopenhagi. Podczas pamiętnego występu zaprezentowała Europie, jak należy ubijać masło.

Dziś Paula Tumala skupia się przede wszystkim na rodzinie. 36-letnia obecnie fotomodelka w styczniu 2020 roku została mamą bliźniaczek: Anastazji i Nadii. Ponieważ to one są teraz dla niej najważniejsze, Tumala rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Wciąż jednak udziela się w social mediach, dzięki czemu fani mogą być na bieżąco z tym, co u niej słychać.

Paula Tumapa w drapieżnym bikini

Ostatnio dawna „Słowianka Donatana” wybrała się na rodzinny urlop na Rodos, o czym nie omieszkała poinformować za pośrednictwem Instagrama. We wtorek młoda mama pochwaliła się swoim 260 tysiącom obserwatorów pierwszymi wakacyjnymi zdjęciami, na których widać, jak duże są już jej  córeczki. W kolejnym poście na Instagramie fotomodelka zamieściła kadry znad basenu, na których ubrana jedynie w drapieżne bikini prezentuje nienaganną sylwetkę.

Mama na wakacjach

– podpisała efekty gorącej sesji.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać, bo najnowsze fotografie Pauli zrobiły na nich niemałe wrażenie. W komentarzach pojawiło się m.in. porównanie do Pameli Anderson, gwiazdy „Słonecznego patrolu”.

Pamela, czy to ty?

Zjawiskowo

Petarda

Hot mamuśka!

– zachwycają się internauci.

Oceń ten artykuł 0 4