Paula z "Love Island 6" nie do poznania. Tak wyglądała jeszcze kilka lat temu! [ZDJĘCIA]

Paula z programu: "Love Island. Wyspa miłości" zachwyciła widzów formatu swoją urodą. A jak wyglądała kilka lat temu? Znamy odpowiedź na to pytanie!

„Love Island. Wyspa miłości 6”. Paula Wilk w programie

6. sezon programu: „Love Island. Wyspa miłości” rozkręcił się na dobre! Widzowie byli już świadkami kilku „przeparowań”, a niektórzy uczestnicy już wrócili do domów. Na „Wyspie miłości” wciąż obecna jest 27-letnia Paula Wilk, która aktualnie tworzy parę z Pawłem. W willi dała się poznać jako szczera i wrażliwa Islanderka, mówiąca to, co myśli.

Paulina jest obecna w mediach społecznościowych, a wśród publikowanych przez nią fotografii znaleźć można także kadry sprzed kilku lat. Jak bardzo zmieniła się mieszkanka „Wyspy miłości”?

Paula z „Love Island 6” kiedyś i dziś

Paula z „Love Island 6” ma konta na Instagramie i Facebooku, gdzie pokazuje rozmaite kadry. Trzeba przyznać, że z biegiem lat uczestniczka show przeszła nie lada metamorfozę! Niezmienny został za to figlarny „błysk w oku” – zobaczcie sami!

Czy Paula zdoła znaleźć miłość na „Love Island”? Z kim stworzy udaną parę? Czy dotrze do finału? Tego widzowie dowiedzą się z nowych odcinków „LI” – można je oglądać od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 22:10 w telewizji Polsat. Program jest również dostępny online – na platformie polsatgo.pl.

"Love Island 6". Kłótnia zakończona rozstaniem! Widzowie krytykują zachowanie jednego z uczestników: "Zrobił aferę z niczego"
Co wydarzyło się w nowym odcinku programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Widzowie byli m.in. świadkami kłótni między parą Islanderów, a wymiana zdań zakończyła się rozstaniem...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze