Paulina Chylewska powróci do TVP? Prezenterka sportowa postawiła sprawę jasno

Przez ponad 20 lat Paulina Chylewska związana była z Telewizją Polską. W rozmowie z portalem "Plejada" zdradziła teraz, czy zamierza powrócić do TVP.

Jacek Kurnikowski/AKPA
Jacek Kurnikowski/AKPA

Paulina Chylewska

Paulina Chylewska swoją karierę w TVP zaczęła w 1996 roku w programach dla młodzieży. Współprowadziła także „Rower Błażeja”. Później przeszła do redakcji sportowej. Była jedną z głównych prezenterek w trakcie wielu wydarzeń, m.in. letnich igrzysk olimpijskich w Atenach, Pekinie czy Londynie.

W 2017 roku rozpoczęła współpracę z Polsatem, gdzie prowadzi m.in. studio piłkarskiej Ligi Mistrzów. Była również uczestniczką „Tańca z gwiazdami”, w parze z Jackiem Jeschke. Niedawno współprowadziła Galę Mistrzów Sportu.

 

Paulina Chylewska ma sentyment

Teraz prezenterka sportowa skomentowała powroty do TVP. Przyznała, że ma "duży sentyment do Telewizji Polskiej". Obserwuje też uważnie, co się dzieje, jeśli chodzi o zmiany. Chylewska zastanawia się, jak wszystko dalej się potoczy i z ciekawością na to patrzy.

Spędziłam tam ponad 20 lat. Ciężko nie mieć sentymentu.

Czy prezenterka powróci do TVP?

Zapytana przez portal „Plejada”, czy planuje wrócić do TVP, odpowiedziała jednym zdaniem. Paulina Chylewska postawiła sprawę jasno. To rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Nie, nie pojawiła się taka myśl.

Paulina Chylewska o ważnym problemie. "Nic dodać, nic ująć"
Paulina Chylewska na swoim Instagramie zwróciła uwagę na ważny problem. Prezenterka sportowa marzy o jednym i ma nadzieje, że kiedyś się tego doczeka. O co chodzi?

Oceń ten artykuł 0 0