Paulina Sykut-Jeżyna odsłania smukłe ciało. "Wysportowana piękność" - komplementują internauci [ZDJĘCIE]

Paulina Sykut-Jeżyna wskoczyła w sportowy strój i zachwyciła internautów! Dziennikarka opublikowała bowiem nowe zdjęcia, na których prezentuje smukłą sylwetkę. W komentarzach pojawiło się sporo komplementów, a dziennikarka została określona m.in. mianem "wysportowanej piękności".

Paulina Sykut-Jeżyna na nowych zdjęciach

Paulina Sykut-Jeżyna już niejednokrotnie udowadniała, że w każdym wydaniu wygląda rewelacyjnie! Tym razem dziennikarka postawiła na iście sportowy look, publikując zdjęcia wykonane podczas jednego z treningów. Wzorzysty top i krótkie spodenki podkreśliły wyrzeźbioną sylwetkę prezenterki prognozy pogody, a całość uzupełnia jej promienny uśmiech.

Patrząc na nowe zdjęcia Pauliny Sykut-Jeżyny trudno uwierzyć, że gwiazda telewizji „Polsat” niedawno obchodziła 40. urodziny! Dziennikarka zachwyciła formą, czego dowodem mogą być liczne komentarze pozostawione przez internautów śledzących jej instagramowy profil:

Wyglądasz jak nastolatka,

Figura sportsmenki!

Jaka chudzina!

Wysportowana piękność.

Paulina Sykut-Jeżyna – wiek, mąż, dziecko, Instagram

Paulina Sykut-Jeżyna karierę w mediach rozpoczęła bardzo wcześnie; w 2003 roku pojawiła się w polskiej edycji programu: „Idol”, by cztery lata później zadebiutować jako prezenterka prognozy pogody w telewizji: „Polsat”. W latach: 2011-2016 została współprowadzącą muzycznego show: „Must Be The Music. Tylko Muzyka”, a od marca 2016 roku także programu: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Paulina Sykut-Jeżyna często pojawia się w roli gospodyni wielu imprez organizowanych przez telewizję „Polsat”, w tym np. „Sylwestrowej Mocy Przebojów”.

Prywatnie Paulina Sykut-Jeżyna, która 7 stycznia obchodziła swoje 40. urodziny, jest szczęśliwą żoną oraz mamą. W 2011 roku prezenterka wyszła za mąż za przedsiębiorcę Piotra Jeżynę, a w 2016 roku małżonkowie powitali na świecie córkę Różę.

Paulina Sykut-Jeżyna dba o to, by jej Instagram był często aktualizowany, publikując rozmaite kadry zarówno z jej zawodowego, jak i prywatnego życia. Jej internetowe konto śledzi 340 obserwujących, a sama dziennikarka chce być z nimi w stałym kontakcie. Sprawdzacie, co słychać u Pauliny Sykut w sieci?

Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała zdjęcie sprzed 18 lat. Gwiazda ma krótkie, ciemne włosy
Paulina Sykut-Jeżyna podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem. Prezenterka opublikowała w swojej internetowej galerii kadr sprzed 18 lat! Gwiazda Polsatu ma na nim krótkie, czarne włosy!

Oceń ten artykuł 26 7

Ogólna ocena Paulina Sykut-Jeżyna odsłania smukłe ciało. "Wysportowana piękność" - komplementują internauci [ZDJĘCIE] to: 78% / 100%, uzyskana z: 33 głosów.
Komentarze