Paulina Sykut-Jeżyna w fioletowej marynarce z głębokim dekoltem. Pod spodem nie miała nic więcej! Dziennikarka pokazała zdjęcia z najnowszej sesji zdjęciowej

Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na śmiałą stylizację! Fioletowy garnitur zakończony głębokim dekoltem, a pod spodem nic więcej – prowadząca program: "Taniec z Gwiazdami" właśnie w taki sposób zaprezentowała się najpierw fotografowi, a następnie: internetowej publiczności. Na reakcję użytkowników sieci nie trzeba było długo czekać!

Paulina Sykut-Jeżyna na nowych zdjęciach – Instagram

Paulina Sykut-Jeżyna po raz kolejny zachwyciła internautów śledzących jej profil na Instagramie. 41-letnia gwiazda telewizji Polsat tym razem postawiła na śmiałe modowe rozwiązanie, pozując przed obiektywem aparatu w fioletowym komplecie. Uwagę zwraca dość głęboki dekolt – niejako „zdradzający”, że na czas sesji Paulina Sykut-Jeżyna zrezygnowała ze stanika. Efekt współpracy prezenterki z fotografem już można podziwiać w sieci.

Przesuń w prawo.

Paulina Sykut-Jeżyna zgromadziła w sieci grupę fanów liczącą już ponad 350 tys. użytkowników, a liczba ta wciąż rośnie. Użytkownicy sieci pozostawili po sobie „ślad”, zarówno pozostawiając wirtualne „serca”, jak i zapełniając sekcję komentarzy komplementami i pochlebnymi wypowiedziami:

Paulinko, wyglądasz obłędnie.

Dla mnie bomba.

Bosko.

Piękna stylizacja.

Paulina Sykut-Jeżyna w TV

Paulina Sykut-Jeżyna wspomniała w opisie, że sesja fotograficzna z jej udziałem odbyła się nie bez powodu: to jeden z punktów związanych z 30. urodzinami telewizji Polsat, z którą dziennikarka jest związana już od dłuższego czasu:

Już niebawem pokażę Wam efekty sesji zdjęciowej z okazji 30 lecia @polsatofficial Co powiecie na taki klimat?

Paulina Sykut-Jeżyna swoją karierę w TV zaczynała od… śpiewu! Jako jedna z uczestniczek 2. edycji programu: „Idol” zdobyła uznanie widzów, jednak nie udało jej się dojść do finału show. Następnie została prowadzącą program: „Muzyczne listy” w TV 4. Od jesieni 2007 roku jest „pogodynką” w telewizji Polsat, a od 2016 roku współprowadzi program: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Paulina Sykut-Jeżyna doskonale łączy życie zawodowe z prywatnym. W 2011 roku poślubiła wieloletniego partnera Piotra Jeżynę, a pięć lat później została mamą: na świat przyszła córka pary, która otrzymała imię Róża.

Paulina Sykut-Jeżyna dba o to, by na jej instagramowym profilu nie wiało nudą! Należycie do grona instagramowych „obserwatorów” prezenterki?

"Taniec z Gwiazdami 13". Wiesław Nowobilski jest w szoku: "Kiepsko się z tym czuję"
Natalia Janoszek i Rafał Maserak odpadli z "Tańca z Gwiazdami". Głos w sprawie werdyktu, który wywołał mnóstwo emocji wśród widzów, zabrał Wiesław Nowobilski. "Kiepsko się z tym...

Oceń ten artykuł 0 0