Piotr Rubik chce otworzyć biznes w Miami. Jego żona wszystko zdradziła

Piotr Rubik razem z rodziną wyprowadził się do USA. Po kilku tygodniach mieszkania w Miami nie chce już dłużej czekać. Kompozytor zamierza otworzyć własny biznes za oceanem.

Przeprowadzka Rubików

Agata i Piotr Rubikowie ponad miesiąc temu przeprowadzili się do USA. Cała rodzina zamieszkała w Miami, gdzie od nowa układają sobie życie. Niestety, tak duża zmiana wiązała się również z ogromną ilością stresu i nie wszystko szło po myśli małżonków.

Choć wprowadzili się do własnego apartamentu i zdążyli już kupić samochód, nie omijał ich również stres. Agata na bieżąco relacjonuje fanom, z jakimi wyzwaniami i nieprzewidzianymi sytuacjami muszą się mierzyć. Tuż po przeprowadzce żona kompozytora opowiadała o miejscowych fachowcach, którzy zawiedli ją przy podłączaniu kablówki.

Piotr Rubik otwiera biznes w USA

Rubikowie przez kilka tygodni zdążyli już zadomowić się za oceanem i załatwić najpilniejsze sprawy. Z relacji, jakie pojawiają się w sieci wynika, że przywykli do nowego miejsca i żyją coraz spokojniej. Chętnie zapoznają się z miejscowymi atrakcjami.

Agata Rubik tym razem poinformowała internautów, że pojechała z mężem do urzędu. Małżeństwo orientowało się tam, jakich formalności trzeba dopełnić, aby założyć własny biznes. Okazuje się, że znany kompozytor chce otworzyć w USA przedszkole muzyczne. Takie same placówki prowadzi w Polsce już od kilku lat.

Zaraz jedziemy z Piotrem do urzędu. Będziemy się orientować w sprawach związanych z otwarciem przedszkola muzycznego w Miami – przekazała Agata Rubik.

Remont w nowym mieszkaniu Rubików zakończył się katastrofą. Agata wszystko pokazała [FOTO]
Piotr i Agata Rubikowie, razem ze swoimi dziećmi i psem, wyprowadzili się z Polski pod koniec lipca. Teraz remontują nowe mieszkanie w Stanach Zjednoczonych. Już na początku tygodnia była modelka opowiedziała o przykrych doświadczeniach z...

Oceń ten artykuł 0 0