Piotr Rubik wypowiedział się o nowym utworze Adele. Rzucił żartobliwy komentarz o Kindze Rusin!

Piotr i Agata Rubikowie udzielili krótkiego wywiadu, w którym opowiedzieli o swojej twórczości w mediach społecznościowych. Znany polski muzyk, zapytany o nowy utwór Adele, rzucił żartobliwy komentarz na temat słynnego zdjęcia Kingi Rusin z piosenkarką. Będzie odpowiedź dziennikarki?

Piotr i Agata Rubikowie o twórczości na TikToku

Piotr Rubik to jeden z najbardziej znanych muzyków w Polsce, którego piosenki nucili kiedyś wszyscy Polacy. Artysta świetnie czuje się nie tylko w roli wokalisty, ale też kompozytora, dyrygenta i producenta. Na dodatek jest bardzo dobrze obyty kamerami, co pokazywał wielokrotnie dzięki swojemu wyjątkowemu poczuciu humoru. Wraz z żoną Agatą tworzy wspaniałą rodzinę. Para wspólnie wychowuje dwie córeczki: 12-letnią Helenę i 8-letnią Alicję.

Piotr i Agata Rubikowie od jakiegoś czasu prężnie działają w mediach społecznościowych. Na TikToku i Instagramie zamieszczają filmy, w których tworzą układy taneczne do najpopularniejszych utworów. Krótkie filmiki publikowane w mediach społecznościowych cieszą się ogromną popularnością, a Rubikowie z pewnością nie mogą narzekać na brak sympatii fanów. W rozmowie z portalem „Jastrząb Post” małżonkowie zdradzili, jaki jest sekret ich filmów:

Większość filmów jest spontanicznych. Czasem mamy tak, że spodoba nam się jakiś utwór i zastanawiamy się jak najlepiej go pokazać. Jaki taniec do niego wymyślić, jakąś sytuację. Ale wszystko odbywa się bardzo szybko i spontanicznie, ponieważ z dziećmi nie da się wszystkiego zaplanować. My traktujemy to jako zabawę. Kilka razy się nas różne osoby pytały, czy dużo razy nagrywamy jeden taniec. Zazwyczaj dzieje się to maksymalnie 3 razy i wybieramy wtedy najlepszą wersję

– wyjawili.

Piotr Rubik dodał od siebie, że w tworzeniu choreografii pomaga im córeczka Helena, która wciela się w rolę reżysera. Dzięki jej wskazówkom i wymagającym oczekiwaniom powstają wyjątkowe klipy, które później zachwycają internautów w mediach społecznościowych.

Piotr Rubik o nowej piosence Adele. Nie zabrakło komentarza o Kindze Rusin!

Adele niedawno wróciło na scenę muzyczną i wypuściła singiel pt. „Easy On Me”. Dziennikarka portalu „Jastrząb Post” zapytała Rubików, czy słyszeli już najnowszy przebój brytyjskiej piosenkarki. Twórczość artystki bardzo przypadła im do gustu i uważają, że w każdym wydaniu brzmi wprost obłędnie.

Ciężko oceniać piosenkę, bo Adele może zaśpiewać książkę telefoniczną i tak naprawdę gamę cdur, i to będzie świetnie brzmiało. Bardzo ładna piosenka. Myślę, że akurat wybrała ją, bo tak czuje. Ja nigdy nie oceniam czyjejś muzyki, natomiast jeśli chodzi o wokal, to jest fantastyczny

– zachwycali się Adele.

Rubikowie zostali też zapytani o to, czy planują stworzenie układu choreograficznego do tej piosenki. Jak twierdzą, byłoby to bardzo skomplikowane, jeśli nie są profesjonalnymi tancerzami. Żartobliwie i z przymrużeniem oka nawiązali też do słynnego zdjęcia Kingi Rusin z Adele:

Bardzo trudno byłoby stworzyć jakikolwiek układ do tej piosenki, nie będąc profesjonalnym tancerzem. My nie tańczymy profesjonalnie i tutaj trzeba by naprawdę wznieść się na wyżyny sztuki tanecznej, a my raczej się bawimy. Pomyślałem sobie teraz, że to właściwie takie marzenie w Polsce, żeby sobie zrobić selfie z Adele. Bo tylko na razie udało się jednej osobie. Musimy trafić na jakąś zamkniętą imprezę w USA, bez telefonów i nagle wyjąć, i będzie fame na całą Polskę

– powiedział Piotr.

Przypomnijmy, że chodzi o głośną fotografię dziennikarki z wokalistką. Kinga Rusin wybrała się na after party po gali wręczenia Oscarów 2020 i zrobiła sobie zdjęcie z Adele. Jej wpis odbił się szerokim echem nie tylko w mediach ogólnopolskich, ale też zagranicznych, i wywołał internetową burzę.

Adele została zapytana o Kingę Rusin. Jak zareagowała? [WIDEO]
Adele zorganizowała na Instagramie niespodziewanego live'a. Podczas transmisji na żywo przedstawiła fanom fragment swojej nowej piosenki. W pewnym momencie padło pytanie o Kingę Rusin. Czy Adele nadal ją pamięta?

Oceń ten artykuł 0 0