Pogrążona w smutku Julia Wieniawa poinformowała o bolesnej stracie. "Żegnaj"

Julia Wieniawa nie tak wyobrażała sobie święta Bożego Narodzenia. W nocy aktorka i wokalistka poinformowała o bolesnej stracie, która ją dotknęła. "Żegnaj, Pesto. Do zobaczenia po drugiej stronie" - pisze pogrążona w smutku po śmierci wiernego przyjaciela gwiazda.

Julia Wieniawa – profil na Instagramie

Julia Wieniawa jest jedną ze wzbudzających największe emocje gwiazd polskiego show-biznesu. 24-latka prężnie działa nie tylko w branży filmowej i na scenie muzycznej. Triumfy święci też w social mediach. Mało kto dorównuje jej popularnością w sieci. Tylko na Instagramie aktorkę i piosenkarkę śledzą bowiem już ponad dwa miliony osób.

Julia Wieniawa straciła przyjaciela

Julia Wieniawa w mediach społecznościowych zwykle dzieli się tymi najbardziej pozytywnymi wydarzeniami ze swojego życia. Teraz jednak musiała przekazać niezwykle smutną wiadomość. 24-latka w środku nocy, tuż po świętach, poinformowała o bolesnej stracie, która ją dotknęła. Artystka udostępniła na InstaStories czarno-białe zdjęcie, które opatrzyła podpisem:

Żegnaj, Pesto

Wieniawa straciła wiernego przyjaciela, który był przy niej przez większość jej życia. Pies imieniem Pesto, którego musiała pożegnać w te święta, miał 15 lat.

To było pięknych 15 lat wspólnej podroży… Do zobaczenia po drugiej stronie tęczy

– napisała pogrążona w smutku 24-latka.

Ukochany pupil gwiazdy ze względu na swój wiek od dłuższego czasu mierzył się z problemami zdrowotnymi, o czym Julia pisała w ubiegłym roku na Instagramie. „Nasz stary piesek Pesto ma bielmo na oczach” – opisywała. Ostatnie miesiące życia spędził w towarzystwie psa Gucia, którego wokalistka sprawiła sobie po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Oba czworonogi były ze sobą bardzo zżyte.

fot. Instagram/@juliawieniawa

Oceń ten artykuł 3 2

Ogólna ocena Pogrążona w smutku Julia Wieniawa poinformowała o bolesnej stracie. "Żegnaj" to: 60% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.