Pola Wiśniewska prezentuje ciążowe krągłości. Małżonka Michała Wiśniewskiego kwitnie w ciąży!

Pola Wiśniewska jest w ciąży. Małżonka lidera zespołu Ich Troje - Michała Wiśniewskiego - oczekuje narodzin dziecka, a teraz podzieliła się uroczą fotografią. Krągłości są coraz bardziej widoczne!

Pola Wiśniewska w ciąży

Michał Wiśniewski wkrótce znów zostanie tatą! Lider zespołu Ich Troje, który jest już ojcem piątki dzieci, za kilka miesięcy powita na świecie kolejną pociechę. Informacja o tym, że jego żona – Pola Wiśniewska – jest w ciąży – pojawiła się w świecie mediów początkiem października tuż po tym, jak małżonka muzyka opublikowała sporo zdradzający kadr. Na ujęciu widać test ciążowy wskazujący pozytywny wynik. Oops! Znów to zrobiliśmy – brzmiał podpis do fotografii, na której znalazł się też syn wspomnianej pary – Falco.

Od tamtej pory minęły już ponad dwa miesiące, a państwo Wiśniewscy coraz więcej zdradzają na temat maleństwa, które niebawem przyjdzie na świat. Wiele wskazuje na to, że Pola i Michał Wiśniewscy będą mieć kolejnego chłopca!

Miała być córeczka tatusia, a będzie kolejny synek mamusi

– brzmi opis zamieszczony pod fotografiami opublikowanymi przez Polę Wiśniewką  w listopadzie.

Teraz małżonka Wiśniewskiego podzieliła się ujęciem, na którym prezentuje ciążowe krągłości. Fotografia znalazła się na jej instagramowej relacji.

Pola Wiśniewska na Instagramie

Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie typu selfie, które zrobiła do lustra. Ciemny strój podkreślił coraz mocniej widoczne ciążowe krągłości. Małżonka lidera Ich Troje wygląda kwitnąco!


Fot. InstaStory @wisniewska_pola

Michał i Pola Wiśniewscy po raz pierwszy zostali rodzicami w styczniu zeszłego roku – wówczas partnerka muzyka urodziła syna, który otrzymał imiona: Falco Amadeus. Teraz szczęśliwi rodzice powoli szykują się na kolejne urodziny chłopca, a także na pojawienie się nowego członka rodziny. Od momentu ogłoszenia radosnej nowiny o ciąży w stronę państwa Wiśniewskich niezmiennie napływają gratulacje, do których my także się przyłączamy!

Michał Wiśniewski – żony, dzieci

Pola Wiśniewska to piąta żona Michała Wiśniewskiego. Wcześniej wykonawca takich przebojów, jak: „Powiedz” czy „A wszystko to… (bo ciebie kocham)” był mężem Magdy Femme, Marty „Mandaryny” Mandrykiewicz, Anny Świątczak oraz Dominiki Tajner. Z drugą małżonką Michał Wiśniewski ma dwójkę dzieci: Xaverego i Fabienne. Z kolei owocem miłości piosenkarza i Anny Świątczak są dwie córki: Etiennette oraz Vivienne.

Michał i Pola Wiśniewscy pobrali się w marcu 2020 roku. Co ciekawe, wesele pary odbyło się dwa lata później, a małżonkowie połączyli to z uroczystym odnowieniem przysięgi.

Michał Wiśniewski czeka na kolejne dziecko. Płeć szóstej pociechy gwiazdora nie jest już tajemnicą!
Pola Wiśniewska jest w ciąży! Taka wiadomość pojawiła się na początku października, wzbudzając niemałe zainteresowanie. Czyżby teraz lider zespołu Ich Troje zdradził, jakiej...

Oceń ten artykuł 3 2

Ogólna ocena Pola Wiśniewska prezentuje ciążowe krągłości. Małżonka Michała Wiśniewskiego kwitnie w ciąży! to: 60% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.