Pola Wiśniewska w zaawansowanej ciąży. Żona Michała Wiśniewskiego zaprezentowała krągłości na nowym nagraniu

Michał i Pola Wiśniewscy niebawem powitają na świecie ich drugie dziecko. Żona muzyka niedawno wrzuciła do sieci nowe nagranie, na którym zaprezentowała ciążowy brzuch. Przy okazji zdradziła też, który to...dzień!

Pola Wiśniewska w ciąży

Pola Wiśniewska jest w ciąży! Taki komunikat w październiku zeszłego roku obiegł media tuż po tym, jak żona Michała Wiśniewskiego podzieliła się ze światem radosną nowiną. Państwo Wiśniewscy w 2021 roku powitali na świecie syna, który otrzymał imiona: Falco Amadeus.

Teraz chłopiec wraz z rodzicami czeka na pojawienie się kolejnej pociechy! O tym, że poród zbliża się wielkimi krokami, świadczyć może niedawna aktywność Poli na Instagramie. Na jednej z relacji partnerka lidera zespołu Ich Troje pokazała, jak obecnie wyglądają jej – będące już sporych rozmiarów – krągłości. Przy okazji zdradziła, który to… dzień ciąży! Na krótkim nagraniu Pola Wiśniewska eksponuje brzuch, dodając wymowny wpis: dzień 225. Oznacza to, że do rozwiązania zostało naprawdę niewiele czasu!

Fot. InstaStory @wisniewska_pola

Michał Wiśniewski – żona, dzieci

Michał i Pola Wiśniewscy pobrali się w marcu 2020 roku. To piątka żona muzyka, który wcześniej był w związku małżeńskim z: Magdą Femme, Martą „Mandaryną” Mandrykiewicz, Anną Świątczak i Dominiką Tajner. Michał Wiśniewski ma piątkę dzieci. Xavier i Fabienne to owoce związku gwiazdora z Martą Wiśniewską. Etiennette oraz Vivienne przyszły na świat w czasie, gdy popularny wokalista był w związku z Anią Świątczak. Obecnie wspólnie z Polą Michał Wiśniewski wychowuje syna – Falco i oczekuje narodzin kolejnej pociechy.

Zarówno Michał Wiśniewski, jak i jego żona aktywnie działają w mediach społecznościowych, gdzie publikują mnóstwo uroczych, rodzinnych kadrów. Niedawno partnerka lidera grupy Ich Troje pokazała serię prywatnych fotografii, zamieszczając też… kadr z badania USG! Więcej o tym pisaliśmy w artykule poniżej.

Pola Wiśniewska pokazała syna. Poruszenie pod najnowszym postem żony muzyka. "Śliczny chłopczyk"
Michał i Pola Wiśniewscy czekają na narodziny kolejnego dziecka! Małżonkowie odliczają czas do rozwiązania, a ich starsza pociecha - Falco - niebawem zostanie starszym bratem. W ostatnim czasie żona lidera...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Pola Wiśniewska w zaawansowanej ciąży. Żona Michała Wiśniewskiego zaprezentowała krągłości na nowym nagraniu to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.