"Poproszę przepis na tak piękne nogi". Marcelina Zawadzka kusi w czerwonej sukience! [WIDEO]

Jedno wideo, a tyle komplementów! Marcelina Zawadzka pochwaliła się na Instagramie krótkim nagraniem, na którym zaprezentowała się w czerwonej sukience. Reakcja internautów mogła być tylko jedna! "Poproszę przepis na tak piękne nogi" - można przeczytać w sekcji komentarzy.

Marcelina Zawadzka na nowym filmiku

Marcelina Zawadzka ma za sobą pracowity czas! Niedawno pojawiła się na planie kolejnej edycji programu: „Farma”, który współprowadzi wraz z Iloną Krawczyńską.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

W miniony weekend modelka mogła sprawdzić się również w roli… jurorki! 33-latka znalazła się bowiem wśród grona wybierającego Miss Polski 2022. Uroczysta gala odbyła się w niedzielę 17 lipca w Nowym Sączu, a tytuł „Najpiękniejszej Polki” otrzymała Aleksandra Klepaczka.

Wybrano Miss Polski 2022! Kim jest zdobywczyni tytułu najpiękniejszej Polki? [FOTO]
Aleksandra Klepaczka zdobyła tegoroczny tytuł najpiękniejszej Polki! 22-latka pokonała konkurencję i sięgnęła po koronę. Kim jest zwyciężczyni konkursu Miss Polski 2022?

Mimo natłoku zawodowych obowiązków Marcelina Zawadzka znalazła chwilę, aby podzielić się z internautami najnowszą publikacją. Na Instagramie pojawił się krótki filmik przedstawiający prowadzącą „Farmę” w „wieczorowym” wydaniu. Krótka, połyskująca sukienka w kolorze intensywnej czerwieni, wysokie szpilki i makijaż podkreślający urodę modelki – właśnie tak Zawadzka zaprezentowała się przed obiektywem, nie poprzestając jedynie na „biernym” pozowaniu!

Marcelina Zawadzka i Instagram

Marcelina Zawadzka niejednokrotnie udowodniała, że przed aparatem czuje się bardzo swobodnie – świadczyć mogą o tym również publikowane przez nią posty, których nie brakuje na Instagramie. Tym razem modelka postawiła na czerwień, a o tym, że jest to „jej kolor”, chyba nie trzeba nikogo przekonywać!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Sama zainteresowana wspomniała w opisie o inspiracji, nawiązując do Jennifer Lopez. Jak z kolei zareagowali internauci? Oczywiście lawiną komplementów!

Dla mnie bomba!

Lepsza od JLo,

Bogini.

Dla mnie Marcelina Zawadzka to jedna z najpiękniejszych kobiet.

Fantastycznie, uroda do pozazdroszczenia. Poproszę o przepis na tak piękne nogi.

A Wam, jak się podoba?

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Marcelina Zawadzka rozgrzewa sieć! Modelka wypoczywa na balkonie. "Naturalnie piękna"
Prezenterka po raz kolejny oczarowała odbiorców. Internauci nie szczędzą komplementów. "Wow", "Piękna" - czytamy. Wszystko za sprawą nowych ujęć. "Kiedy nie masz makijażu, ale udało Ci się złapać promienie słońca" -...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze