Popularna kanapka zniknęła z oferty McDonald's. Czy można liczyć na jej powrót?

Ukraiński Burger zniknął z oferty McDonald's. Popularna kanapka nie jest już dostępna w lokalach. Sieć restauracji podsumowuje teraz, ile pieniędzy udało się zebrać w ramach akcji charytatywnej.

Ukraiński Burger nie jest już dostępny w McDonald's

Ukraiński Burger trafił do oferty McDonald's pod koniec kwietnia. Kanapka wyróżniała się składem i trafiła w gusta gości, którzy uważali ją za jedną z najlepszych w menu restauracji. Burger składał się z soczystego kurczaka, bekonu, sera cheddar, pomidora i sałaty. Wszystko uzupełniał sos czosnkowy i miodowo-musztardowy oraz ciemna, pszenna bułka. Co ciekawe, Ukraiński Burger był wzorowany na lubianej pozycji z oferty McDonald's u naszych wschodnich sąsiadów.

McDonald's podsumowuje akcję charytatywną

Teraz dowiedzieliśmy się, że popularna kanapka zniknęła już z menu, a sieć restauracji podsumowała, ile pieniędzy zebrano w ramach prowadzonej akcji charytatywnej. Dodajmy, że 3 zł ze sprzedaży każdego Ukraińskiego Burgera zostanie przekazane na pomoc humanitarną dla Ukraińców, którzy wciąż pozostają w swojej ojczyźnie. Środki będą przeznaczone przede wszystkim na zakup żywności dla potrzebujących.

Dziękujemy za Wasze wielkie serca. Wasze zaangażowanie i nasz Ukraiński Burger sprawiły, że zebraliśmy razem ponad 2,37 mln zł na pomoc humanitarną. Tę kwotę przekazujemy Fundacji RMHC Ukraina, która cały czas pomaga na terytorium Ukrainy, by mogła przygotować paczki z żywnością trwałą dla potrzebujących, głównie na wschodzie kraju. Cieszymy się, że mogliśmy razem działać, a Ukraiński Burger przypadł Wam tak bardzo do gustu!

– czytamy w komunikacie opublikowanym na Facebooku.

Ukraiński Burger. Czy wróci jeszcze do oferty?

Dla wielu osób Ukraiński Burger stał się jedną z najlepszych pozycji w menu McDonald's. Część z nich z pewnością liczy na powrót popularnej kanapki. Czy jest na to jednak jakakolwiek szansa? Postanowiliśmy skontaktować się z biurem prasowym sieci, które przekazało nam, że burger był tylko czasową propozycją dla gości restauracji.

Ukraiński Burger był ofertą czasową, dostępną w restauracjach McDonald's Polska od 27 kwietnia br. do wyczerpania zapasów

– czytamy w odpowiedzi przesłanej na nasze pytania.

Czy to oznacza, że Ukraiński Burger wróci jeszcze kiedyś do menu? Niestety, na razie nic nie wskazuje na to, aby stało się to w najbliższym czasie. Być może McDonald's zdecyduje się kiedyś na przywrócenie kanapki do menu, jednak obecnie nie można na to liczyć. Przypomnijmy, że sieć restauracji, która pojawiła się w Polsce prawie 30 lat temu, ma już w naszym kraju ponad 500 lokali.

Trudno znaleźć dobry miód. Czy wiesz, czym charakteryzuje się ten sztuczny?
Miód nie bez powodu jest nazywany płynnym złotem. Ten produkt ma bogate właściwości. Jednak i na tym próbują zarobić nieuczciwi producenci: czy wiesz, jak rozpoznać naturalny miód?

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Popularna kanapka zniknęła z oferty McDonald's. Czy można liczyć na jej powrót? to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze