Popularna sieć sklepów zorganizuje ślub. Do wygrania "rok zakupów za darmo"?!

Popularna sieć sklepów spożywczych zorganizowała pewien nietypowy konkurs. O akcji poinformowała m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wśród nagród: karty podarunkowe na "artykuły spożywcze na rok o łącznej wartości 5000 USD" oraz ślubne przyjęcie!

ALDI USA: "The Happily Ever ALDI Wedding Contest"

Na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych „ALDI USA” pojawiły się szczegóły dot. zabawy pn. „The Happily Ever ALDI Wedding Contest”. Organizatorzy podkreślają, że zwycięska para może liczyć na organizację ślubu w ALDI Insights Center w Batavia w stanie Illinois. Jest to modelowy sklep firmy. Ceremonia, którą poprowadzi pracownik sieci, została zaplanowana na 9 listopada 2022 roku. Narzeczeni będą musieli uzyskać pozwolenie na zawarcie małżeństwa w hrabstwie Kane.

Główna nagroda w konkursie

Aldi zapewnia pokrycie kosztów przyjęcia do 50 gości, fotografa i kamerzysty, zaproszeń, podróży, zakwaterowania, fryzury, makijażu dla zwycięzcy i jego/jej partnera/partnerki. Podkreśla się, że goście będą odpowiedzialni za własny transport i hotel, a ALDI, Inc. będzie właścicielem wszelkich praw do wszystkich zdjęć i filmów, zrobionych przez wynajętych przez firmę profesjonalistów. Materiały trafią także do zwycięzcy/zwyciężczyni konkursu.

Miejsce, w którym narzeczeni powiedzą sobie głośne: „Tak” zostanie zaaranżowane w tematyce ALDINie zabraknie dekoracji, weselnego tortu i DJ-a. W ramach nagrody znalazły się także karty podarunkowe na „artykuły spożywcze na rok o łącznej wartości 5000 USD”.

Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

"The Happily Ever ALDI Wedding Contest" - zgłoszenia

W zależności od tego, co nastąpi wcześniej, zgłoszenia przyjmowane są do 17 sierpnia 2022 roku, do godz. 23:59:59 ET lub do momentu uzyskania 500 aplikacji.

Zainteresowani muszą przygotować krótki esej (do 500 słów), w którym opiszą swoją miłosną historię, załączą kila słów na temat „miłości do Aldi” (#ALDILove) oraz wyjaśnią, dlaczego sklep spożywczy jest ich wymarzonym miejscem ślubu.

Im bardziej kreatywna i wyjątkowa jest Twoja historia, tym lepiej – podkreślają organizatorzy.

W zgłoszeniu należy umieścić także wspólną fotografię oraz linki do profilów w mediach społecznościowych.

Uczestnicy akceptują zasady zawarte w Oficjalnym RegulaminiePATRZ TUTAJ.

Aldi dodaje, że zrobienie zakupów w sklepach sieci nie zwiększa szans na wygraną uczestników.

Który z domowych sprzętów zużywa najwięcej prądu? Jak to obliczyć? Jest zestawienie!
Na stronie PGNiG pojawiła się tabelka, w której uporządkowano wykorzystywane w domu urządzenia: "od najbardziej do najmniej zużywających prąd". Które ze sprzętów znalazły się w "czołówce"? Obliczeń w tym zakresie możemy dokonać...

Aktualizacja ws. wycofanych lodów. Kolejne partie znikają z obrotu!
Na oficjalnej stronie oraz na profilu w mediach społecznościowych Głównego Inspektoratu Sanitarnego pojawiły się informacje w sprawie. Skąd taka decyzja? O jakie partie produktów chodzi? Szczegóły przytaczamy poniżej.

Źródło: ALDI

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze