hity na MAXXa
hity na MAXXa

Poruszenie pod wpisem Marty Manowskiej. "Chce pani nam coś oznajmić?"

Marta Manowska dodała nowe zdjęcia na Instagramie. Zagadkowy dopisek zamieszczony przez prowadzącą program: "Rolnik szuka żony" wzbudził czujność internautów. Padła konkretna data!

Marta Manowska. Fot. AKPA
Marta Manowska. Fot. AKPA

Marta Manowska na Instagramie

Marta Manowska to dziennikarka i prezenterka uwielbiana przez widzów. Niemałą rozpoznawalność przyniósł jej program pt.: „Rolnik szuka żony”. Gospodyni randkowego show pojawia się w nim od pierwszego odcinka! Poza tym Manowska prowadzi „Sanatorium miłości” – projekt, który również może pochwalić się dużą widownią. Wszystko to sprawia, że wiele osób interesuje także prywatne życie 40-latki. Ona sama należy do grona gwiazd, które raczej niechętnie dzielą się takimi informacjami. Stąd też nie komentuje medialnych doniesień m.in. na temat związków czy partnera. Chętnie „zdradza” za to informacje o pracach nad kolejnymi telewizyjnymi przedsięwzięciami. Niedawno pochwaliła się zdjęciami powstałymi na planie „RszŻ”.

Manowska zachwyciła białą kreacją. Internauci nie mogą oderwać wzroku! "Anioł"
Marta Manowska opublikowała w sieci nowe zdjęcia. Prowadząca program: "Rolnik szuka żony" pozowała do nich, mając na sobie biały zestaw. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok takich kadrów! "Anioł" - można...

Najnowsza publikacja zaintrygowała internautów. Marta Manowska zamieściła bowiem nową galerię zdjęć, dodając tajemniczy opis.

Nowe zdjęcia Marty Manowskiej okiem internautów

Na fotografii „otwierającej” widać Manowską pozującą przodem do obiektywu. Ułożenie rąk dziennikarki sprawiło, że w centrum uwagi znalazł się duży pierścionek.

Przesuń w prawo.

W dopisku gwiazda TVP wspomniała o pewnej dacie. Podała nawet konkretną godzinę! Wypowiedź uzupełniła o fragment piosenki pt.: „I ciebie też, bardzo”.

„Zielona trawa, dobre dni”. 11.06., 12:00. Czekamy

Użytkownicy sieci błyskawicznie zareagowali na wpis Marty Manowskiej. W sekcji komentarzy głośno zastanawiali się nad tym, co może kryć ten krótki komunikat:

Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie, myślę: a gdzie jest: I SAID YES.

Chce Pani nam coś oznajmić?

Ale o co chodzi?

A wy, jak myślicie?

Oceń ten artykuł 0 0