Poruszenie w domu Sandry Kubickiej i Barona. Urodzi dziecko przed czasem [FOTO]

Sandra Kubicka przekazała wieści na temat porodu. Jak się okazuje, urodzi wcześniej niż planowano. W domu modelki zapanowało poruszenie. "Zawijam rękawy i lecę pakować chatę, póki jeszcze mam czas" - ogłosiła.

Sandra Kubicka i Baron będą rodzicami

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wkrótce zostaną rodzicami. Radosną nowiną o ciąży narzeczeni podzielili się w święta Bożego Narodzenia. Od tamtej pory 29-letnia modelka za pośrednictwem Instagrama regularnie opowiada fanom o swoim samopoczuciu oraz przygotowaniach do porodu. Wiadomo, że razem z Baronem oczekują pojawienia się na świecie syna.

Sandra Kubicka rodzi przed czasem

W nowej relacji na Instagramie ciężarna 29-latka przekazała, że wie już, kiedy jej synek przyjdzie na świat. Odbędzie się to szybciej niż zakładała. To ze względu na jej stan zdrowia oraz decyzję o cesarskim cięciu. Modelka nie kryje, że nieco się przejmuje, ale jednocześnie wiadomość o terminie porodu ją uspokoiła, bo „nie lubi niespodzianek”.

Do szpitala kładą mnie w 36. tygodniu, więc nasz timeline nagle się skurczył o miesiąc. Zawijam rękawy i lecę pakować chatę, póki jeszcze mam czas. Czy się stresuję? No troszkę stresuje, ale zobaczymy synka wcześniej niż myśleliśmy i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze

– wyznała.

W kolejnym kafelku na Stories Sandra wyjaśniła, że decyzja o wcześniejszym przyjęciu do szpitala i cesarskim cięciu była konieczna dla bezpieczeństwa i jej, i dziecka.

Z tym łożyskiem mam mega pecha, bo to przecież moja pierwsza ciąża, ale najważniejsze, że bobo zdrowe

– przyznała, tłumacząc obrazowo całą sytuację:

Dlaczego przy łożysku przodującym idzie się do szpitala wcześniej? A no wyobraźcie sobie, że przy normalnym łożysku jest tak, że pękają wam wody i wiecie: „oho, to ten moment”, krzyczycie do faceta i mówicie: „musimy jechać do szpitala”. Przy łożysku przodującym jest tak, że ta woda nie ma którędy wylecieć, bo łożysko zasłania szyjkę macicy. W takiej sytuacji ja nie wiem, kiedy jest ten moment i dziecko może się udusić

Poruszenie w domu Sandry Kubickiej i Barona. Urodzi dziecko przed czasem [FOTO]

Poruszenie w domu Sandry Kubickiej i Barona. Urodzi dziecko przed czasem [FOTO]

fot. Instagram/@sandrakubicka

Oceń ten artykuł 0 0