Powrót "M jak miłość" po wakacjach. Nowy odcinek już dziś w TV! Mocny początek sezonu spodoba się widzom?

Na ten dzień widzowie "M jak miłość" czekali z niecierpliwością już od kilku tygodni! W poniedziałkowy wieczór telewizyjna "Dwójka" wyemituje nowy odcinek serialu, który wraca do TV po wakacyjnej przerwie w emisji. Co się w nim wydarzy? Sprawdziliśmy!

Kiedy nowy odcinek „M jak miłość” po wakacjach 2022?

1666. odcinek „M jak miłość” to coś, na co z niecierpliwością czekają widzowie serialu. To właśnie ten epizod rozpocznie nowy sezon „Emki”, która wraca do TV po wakacjach. Przerwa w emisji trwała całe lato, a w tym czasie obsada zarówno „ładowała akumulatory” na wyjazdach, jak i pracowała na planie. Efektem są nowe odcinki „Mjm”, które znów zasiliły program telewizyjny. Gdzie i kiedy będzie można oglądać najświeższą odsłonę „M jak miłość”? Wiele wskazuje na to, że twórcy formatu postanowili pozostać wierni dotychczasowym rozwiązaniom: nowe odcinki „M jak miłość” będą się pojawiać jak do tej pory – w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55 w TVP 2. Poprzedzą je „Kulisy serialu M jak miłość”, które rozpoczną się o godz. 20:40.

„M jak miłość”, odcinek 1666 w TVP 2, 5.09.2022. Co się wydarzy? Streszczenie

Co przyniesie nowy odcinek „M jak miłość”? Powrót serialu po wakacyjnej przerwie będzie naprawdę mocny! Jak podaje „Świat Seriali”, 1666. epizod „Emki” upłynie m.in. pod znakiem ważnych życiowych decyzji bohaterów – Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) będzie coraz śmielej myślał o zaręczynach z Kasią (Paulina Lasota). Sporo wzruszeń czeka również Chodakowskich, którzy wyprawią Amelce urodziny. Wyjątkowym prezentem dla dziewczynki będzie ważna informacja dotycząca jej mamy. Tymczasem Jan (Wojciech Kalarus) zacznie coraz bardziej osaczać Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) – w pewnym momencie poprosi ją o dostęp do jej finansów! Jaką decyzję podejmie mama Marcina (Mikołaj Roznerski)? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przyniosą nowe odcinki „M jak miłość” – pierwszy z nich już dziś wieczorem! Będziecie oglądać?

Czarne chmury nad „M jak miłość”? Internauci komentują: "Nie mam zamiaru tego oglądać"
Nowy sezon "M jak miłość" zbliża się wielkimi krokami! Pierwszy odcinek serialu po wakacyjnej przerwie TVP wyemituje już za kilka dni, a po sieci krąży zwiastun nadchodzących epizodów. Komentarze...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze