Powrót do "M jak miłość". Metamorfoza Mostowiaka zaskoczy jego bliskich!

Co przyniesie nowy odcinek "M jak miłość"? Streszczenie wskazuje na to, że w serialu pojawi się dawno niewidziany bohater. Mateusz (Krystian Domagała) przejdzie zaskakującą metamorfozę...

„M jak miłość” po wakacjach 2023. Co w nowych odcinkach? Kiedy i gdzie oglądać?

Nowe odcinki „M jak miłość” można oglądać w poniedziałki i we wtorki w TVP 2 o stałej porze – godz. 20:55. Serial jest nadawany od ponad dwóch dekad i niezmienne bawi oraz wzrusza widzów. Co przyniosą nowe odcinki? Streszczenia i opisy dostępne w sieci wskazują na to, że nadchodzące epizody będą pełne zaskoczeń. Na ekranach pojawi się dawno niewidziany bohater! Mowa o Mateuszu Mostowiaku, który postanowił wrócić do Grabiny. Mało tego, okaże się, że podczas swojej podróży zaciągnął się do wojska!

„M jak miłość”, odcinek 1743. Streszczenie

W 1743. odcinku „Emki” (emisja w poniedziałek 25 września) Barbara (Teresa Lipowska) powita ukochanego wnuka. Seniorka rodu nie będzie kryła wzruszenia niespodziewanym spotkaniem z młodym mężczyzną, który będzie miał na sobie żołnierski mundur.

Mateuszku, nie musisz nic mówić! Znam cię... I jestem pewna, że to nie był impuls, żeby wstąpić do wojska, tylko dobrze przemyślana decyzja. A czy twój tata... wie?

Mateusz szybko uspokoi krewną, mówiąc, że zadbał o przekazanie sensacyjnej nowiny. Babcia Basia w rozmowie z wnukiem wspomni także swojego zmarłego męża – Lucjana (Witold Pyrkosz):

Trochę boję się tych wszystkich zmian, wojska... Bo czasy takie niespokojne... Ale dziadek... byłby z ciebie dumny. I wiesz, że w mundurze bardzo ci do twarzy? Wszystkie dziewczyny będą się teraz za tobą oglądać!

Co jeszcze przyniesie nowy odcinek „M jak miłość”? Jak podaje „Świat Seriali”, widzowie będą świadkami m.in. przedślubnych przygotowań Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Chwile grozy przeżyje doktor Ewa Kalinowska (Anna Kerth), którą odwiedzi Daniel (Paweł Prokopczuk). Czy kobieta rzeczywiście jest winna śmierci jego córki? 1743. epizod „Mjm” już dziś wieczorem! Będziecie oglądać?

Teresa Lipowska odchodzi z "M jak miłość"? Aktorka rozwiała wątpliwości. "Mój wątek już nie jest ciekawy"
"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Wielu widzów nie wyobraża sobie produkcji TVP bez Barbary Mostowiak. Czy Teresa Lipowska odejdzie na emeryturę? Aktorka stanowczo odpowiedziała.

Oceń ten artykuł 0 0