Rebel Wilson pokazuje swe zniewalające ciało. Aktorka kołysze się wśród fal „Hej ślicznotko” [ZDJĘCIA]

Rebel Wilson nadal przebywa na wyspie Fiji i zażywa uroków tamtejszych plaż. Gwiazda chętnie dzieli się nowymi fotografiami z różnych „plażowych” zabaw. Teraz aktorka postanowiła „zmierzyć się” z falami oceanu.

Nowa Rebel

Rebel Wilson, podobnie jak Adele, przeszła w ostatnich miesiącach niesamowitą metamorfozę. Aktorka rzuciła nadprogramowe kilogramy i cieszy się obecnie zdrową sylwetką. Choć już nie wygląda, jak „Gruba” Amy z „Pitch Perfect” to w głębi wciąż pozostaje tą dawną, wspaniałą Rebel.

Zmiana na lepsze

Aktorka komentowała swoją metamorfozę. Jak wskazywała, utrata wagi powodowana była między innymi troską o własne zdrowie. Rebel podkreślała dodatkowo, że jej sylwetka sprawiała, że mogła dostawać jedynie określone role, a to nie pozwalało jej się rozwijać. Wilson pochodzi z Australii, jest absolwentką prawa, ukończyła również szkołę aktorską.

Rebel wśród fal

Na najnowszej fotografii Rebel ubrana jest w suknię w kolorze wina. Materiał błyszczy się przy każdym ruchu Wilson. Aktorka odważnie eksponuje zgrabne nogi i pełny biust „walcząc” z łagodnymi falami oceanu. Uśmiechnięta gwiazda doskonale bawi się w wodzie. Jej roześmianą twarz otacza burza rozwianych blond włosów. Rebel po raz kolejny została porównana do aktorki Darryl Hannah, która w komedii romantycznej „Splash” wcieliła się syrenę Madison. Wystąpiła w nim u boku Toma Hanksa.

Fot. Instagram/Rebel Wilson

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Rebel Wilson pokazuje swe zniewalające ciało. Aktorka kołysze się wśród fal „Hej ślicznotko” [ZDJĘCIA] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.