Produkcja "M jak miłość" ogłosiła wielki powrót! "Witamy z powrotem Natalię i Hanię"

Fani "M jak miłość" już zacierają ręce, czekając na nowy odcinek! W nadchodzącym epizodzie nie zabraknie wielkiego powrotu. "Witamy Natalię i Hanię" - można przeczytać w opisie do opublikowanych w sieci kadrów.

„M jak miłość”, odcinek 1795. Emisja w poniedziałek, 08.04.2023, co się wydarzy? Streszczenie

Nowe odcinki „M jak miłość” przyciągają widzów jak magnes. Kiedy i gdzie oglądać kolejne epizody? Serial ma stałe miejsce w programie telewizyjnym: to poniedziałki i wtorki o godz. 20:55. Odsłony poprzedzają „Kulisy serialu M jak miłość”, w których twórcy i aktorzy opowiadają o swojej pracy, nierzadko zdradzając „smaczki” z planu. Powtórki „Emki” są z kolei dostępne online – na platformie vod.tvp.pl.

8 kwietnia odbiorcy zobaczą 1795. odcinek, który upłynie pod znakiem… powrotu! W Grabinie pojawi się bowiem dobrze znana widzom bohaterka: Natalia (Dominika Suchecka). Co ważne, z Australii nie wróci sama! U jej boku pojawi się… Hania! To jej kilkuletnia córka, która wcześniejsze lata spędziła poza Polską. Telewizja Polska, zapraszając na kolejną odsłonę „Mjm”, uchyliła rąbka tajemnicy, publikując nowe zdjęcia z młodą aktorką.

Kto gra Natalię w „M jak miłość”?

Zarówno na oficjalnych profilach „M jak miłość”, jak i samego nadawcy pojawiły się posty nawiązujące do tego, co wydarzy się w nowym odcinku.

Najszczęśliwsze chwile każdej babci to te, w których ma przy sobie swoich bliskich… zwłaszcza wnuki. Witamy z powrotem Natalię i Hanię! – można przeczytać w opisie.

Przesuń w prawo.

Kto zagra Hanię? Z informacji dostępnych w sieci wynika, że we wspomnianą rolę wcieli się dziewczynka o imieniu Wiktoria. Już kilka miesięcy temu ogłosiła to jedna z agencji aktorskich.

Teraz fani „Emki” po raz pierwszy będą mogli zobaczyć „nową” Hanię. Jak skomentowali taki powrót do serialu?

Nowe odcinki „M jak miłość” w TV i online

Widzowie czekający na nowy odcinek „M jak miłość” w mig zapełnili miejsce przeznaczone na komentarze, dzieląc się swoimi przemyśleniami:

Jaka ładna ta Hania.

Jak ja dawno nie widziałam Hani.

Ogromna radość.

Warto także wspomnieć o tym, że i Natalia otrzymała „nową” twarz. Wcześniej przez długi czas adoptowaną córkę Hanny (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) grała Marcjanna Lelek. Co sądzicie o takich zmianach?

Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" wspomniał o Sylwii. W komunikacie mowa o wyroku sądowym
Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska wygrali pierwszy sezon programu: "Love Island. Wyspa miłości". Ich drogi definitywnie się jednak rozeszły, a między uczestnikami doszło do wielu scysji. Dziś zwycięzca "LI"...

Oceń ten artykuł 0 0