hity na MAXXa
hity na MAXXa

Przemek Kossakowski był kiedyś gwiazdą TTV. Czym teraz się zajmuje?

Przemek Kossakowski przed długi czas występował na antenie TTV - prowadził tam własne programy mi.in. "Down the Road". Mężczyzna od kilku lat nie pojawia się na ekranie, czym więc aktualnie się zajmuje?

fot. TRICOLORS/East News
fot. TRICOLORS/East News

Przemek Kossakowski – programy, które prowadził

Przemek Kossakowski był niegdyś związany ze stacją TTV. Mężczyzna miał tam swoje programy, takie, jak: „Kossakowski. Być jak…”, „Kossakowski. Inicjacja”, „Kossakowski. Wtajemniczenie” czy „Kossakowski. Nieoczywiste”. Podczas nagrań prowadzący brał udział w rozmaitych, często nawet niebezpiecznych, aktywnościach. Odwiedzał też różne zakątki świata, a tam spotykał się z unikatowymi postaciami – wróżkami czy szamanami.

W 2020 roku dziennikarz został gospodarzem „Down the Road”. Zespół w trasie” – bohaterami formatu były osoby z zespołem Downa. Dwa lata później mężczyzna rozpoczął prace nad nowym show „Project Cupid”. Tym razem mężczyzna spotykał się już nie tylko z osobami z zespołem Downa, ale i z Syndromem Tourette’a czy będącymi w spektrum autyzmu. Na łamach programu bohaterowie walczyli o swoje marzenia i szukali miłości. Obok Przemysława występowała tam też Barbara Kurdej-Szatan.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska

16 października 2020 roku mężczyzna poślubił podróżniczkę i prowadzącą program „Kobieta na krańcu świata” – Martynę Wojciechowską. Ich fani uważali, że duet niesamowicie do siebie pasuje, dlatego wielkim szokiem dla wszystkich była informacja, że para postanowiła się rozstać.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa – pisała w oświadczeniu Martyna.

Czym teraz zajmuje się Przemysław Kossakowski?

Choć dziennikarz odsunął się od świata mediów, nie oznacza to, że nie jest już związany z tym, czym wcześniej się zajmował. Dwa lata temu mężczyzna wydał drugą książkę i cały czas pojawia się na spotkaniach autorskich. Kossakowski prowadzi także spotkania motywacyjne – o wszystkich aktywnościach podróżnik na bieżąco informuje w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 580 tysięcy internautów, możemy też często zobaczyć wspólnie zdjęcia z  bohaterami i bohaterkami „Down the Road” – oznacza to, że dziennikarz cały czas ma kontakt z uczestnikami formatu. Celebryta działa też w fundacji.

 Przemek Kossakowski – partnerka

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że podróżnik odnalazł szczęście u boku Patrycji Bartoszak – terapeutki, z którą wcześniej współpracował na planie „Down the Road”. Internautów zainteresował fakt, że Kossakowski zaczął nosić obrączkę, a kobieta przyjęła nagle podwójne nazwisko: Bartoszak-Kossakowska. Do tej pory ani Kossakowski, ani terapeutka nie skomentowali medialnych spekulacji dotyczących ich małżeństwa.

Oceń ten artykuł 2 6

Ogólna ocena Przemek Kossakowski był kiedyś gwiazdą TTV. Czym teraz się zajmuje? to: 25% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.