"Przyjaciele". Odcinek specjalny: "Friends. The Reunion" dostępny także w Polsce! Kiedy i gdzie oglądać? [DATA]

Już wszystko jasne! Odcinek specjalny serialu: "Przyjaciele" będzie dostępny również dla polskiej publiczności! Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć "Friends. The Reunion"? Sprawdźcie, co już wiadomo!

„Przyjaciele” w TV. Kiedy odcinek specjalny w Polsce? Gdzie oglądać?

27 maja 2021 roku – to data, na którą czekają wszyscy fani „Przyjaciół”! Właśnie wówczas światło dzienne ujrzy specjalny odcinek serialu: „Friends. The Reunion”. Będzie to sentymentalna podróż w czasie wraz z głównymi bohaterami. David Schwimmer, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Matt Le Blanc i Jennifer Aniston nie tylko podzielą się z widzami swoimi doświadczeniami, ale też po raz kolejny wejdą również w swoje role! Nie zabraknie także gości specjalnych – na liście osób zaproszonych do udziału we wspomnianej odsłonie produkcji pojawili się m.in.: David Beckham, Justin Bieber, BTS, Cindy Crawford, Lady Gaga, Tom Selleck i Reese Witherspoon.

Do tej pory wiadomo było jedynie o zagranicznej premierze „Friendsów” dostępnej na kanale HBO Max. Pierwsze informacje mocno zaniepokoiły więc polskich fanów czekających na „The Reunion”, ponieważ wiele wskazywało na to, że odcinek specjalny nie będzie dla nich szybko dostępny. Wątpliwości rozwiały wieści opublikowane na oficjalnych profilach HBO Polska:

OH-MY-GOD! Po 17 latach nasi ulubieni przyjaciele wracają. Przyjaciele: Spotkanie po latach 27 maja w HBO GO.

„Friends. The Reunion”. „Przyjaciele” i specjalny odcinek

Informacja o tym, że „Przyjaciół” będzie można zobaczyć także w Polsce, mocno rozgrzała internautów, którzy w komentarzach wyrazili swoją gotowość na ponowne spotkanie z szóstką bohaterów:

A jednak!

Nie mogę się doczekać,

To najlepsza wiadomość,

Dziękujemy za to!

„Przyjaciele” to jeden z najpopularniejszych amerykańskich seriali komediowych, ukazujący historię przyjaźni szóstki bohaterów dzielących z sobą smutki i radości. Premierowe odcinki były emitowane w latach 1994-2004, a produkcja doczekała się aż 10. sezonów! W rolach głównych wystąpili:

  • Courteney Cox (jako Monica),
  • Jennifer Aniston (jako Rachel),
  • Lisa Kudrow (jako Phoebe),
  • Matthew Perry (jako Chandler),
  • David Schwimmer (jako Ross),
  • Matt LeBlanc (jako Joey).

W sieci dostępny jest już oficjalny zwiastun odcinka: „Friends. The Reunion”, a wiele wskazuje na to, że ponowne spotkanie „Przyjaciół” obfitowało w wiele emocji! Czekacie na specjalną odsłonę serialu?

Courteney Cox odtworzyła legendarną scenę z "Przyjaciół". Zatańczyła z indykiem na głowie!
Courteney Cox spełniła nietypową prośbę swoich fanów. Gwiazda zgodziła się na odegranie jednej z kultowych scen z serialu "Przyjaciele" i zatańczyła z indykiem na głowie. Internauci są...

Oceń ten artykuł 4 0

Ogólna ocena "Przyjaciele". Odcinek specjalny: "Friends. The Reunion" dostępny także w Polsce! Kiedy i gdzie oglądać? [DATA] to: 100% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.