Quintino kolejną gwiazdą Sunrise Festival 2016!

Quinten van den Berg, znany lepiej pod pseudonimem Quintino, to holenderski DJ tworzący muzykę w stylu electro house. Artysta zajmuje obecnie 80 miejsce na liście Top 100 DJ stworzonej przez „DJ Magazine”

Quintino od dzieciństwa wykazywał swoja miłość do muzyki. Gdy skończył szkołę zdał sobie sprawę, że zawód DJ jest jego największą pasją i zaczął grać w lokalnych klubach swojego rodzinnego miasta. W wieku 18 lat został odkryty przez DJ Laidback Luke, który pomógł mu w rozwoju kariery.

Jego kariera nabrała tempa w 2011 roku. Razem z Sandro Silva stworzył hit „Epic”. Singiel ten stał się hitem w Holandii, a potem na całym świecie. Obecnie ma ponad 19 mln odsłon na YouTube. W tym samym roku, wraz ze swoim przyjacielem Afrojack, stworzył klubowy kawałek „Selekta”

W 2013 roku Quintino współpracował z DJ Tiësto i Alvaro przy produkcji hymnu Ultra Music Festival. W sierpniu rozpoczął swoją audycję SiriusXM's Electric Area w międzynarodowej stacji radiowej SupersoniQ.

Jego największe hity jak „Epic”, „Aftermath”, „Go Hard”, „Genesis”, i „Fatality” znane są szerokiej publiczności i zdobywają uznanie największych producentów muzyki elektronicznej. Już 23 lipca będziecie mogli usłyszeć je na Sunrise Festiwal w Kołobrzegu. Nie przegapcie tego wydarzenia.

A photo posted by QUINTINO (@quintinoo) on

Kingsday with the family

A photo posted by QUINTINO (@quintinoo) on

A photo posted by QUINTINO (@quintinoo) on

 

 

 

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Quintino kolejną gwiazdą Sunrise Festival 2016! to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.